21 Haziran 2018, Perşembe


> Fenerbahçe > Şansal Büyüka'dan Aziz Yıldırım'a Ersun Yanal cevabı!

Şansal Büyüka'dan Aziz Yıldırım'a Ersun Yanal cevabı!

Şansal Büyüka, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın yaptığı açıklamalara sert cevap verdi


19 Nisan 2016 00:13

Şansal Büyüka'dan Aziz Yıldırım'a Ersun Yanal cevabı!

Lig TV'de Maraton programının değişilmez ismi Şansal Büyüka, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın bugün yaptığı basın toplantısında kendilerine gelen eleştirilerle ilgili cevap verdi.

İşte tecrübeli spor adamının açıklamaları;

"Lig TV'de hiçbir programda yarım kelimeyle Ersun Yanal ve Fenerbahçe birlikte anılmadı. Bütün televizyonlar Fenerbahçeli taraftarların Ersun Yanal tezahüratlarını yayınlarken biz laf olur diye yayınlamadık."

"Bu görüntülerin yayınlanması son derece doğru. Habercilik yapıyorlar. Ersun Yanal bizde yorum yapıyor diye biz yayınlamadık.Ersun Hoca, Maraton'da ilk defa bu sene görev yapıyor. Ersun Hoca, Fenerbahçe'ye Maraton'dan gitmedi ki?"

"Mustafa Denizli, Maraton'dayken Fenerbahçe taraftarı yine "Ersun Yanal" diye bağırıyordu. Fenerbahçe taraftarı son derece haklı. Bu kadar yatırım yapılmış takımın başarılı olmasını istiyor."

"Bu Sayın Başkan'da alışkanlık oldu. Takım her kötü gittiğinde medyaya yükleniyor. Bu taraftarları biz mi bağırttırıyoruz? Ben Aziz Yıldırım'dan, "Umudumuz azalmış olabilir ama biz koca Fenerbahçe'yiz" diyerek seyircinin gönlünü almasını isterdim."

"Sayın Başkan, orada 10 sene kalmak için seyircinin kızmasına gerek yok. İsterseniz kalırsınız. O gücünüz var."

Kaynak: Lig TV

Etiket: şansal büyüka, aziz yıldırımHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor