24 Haziran 2018, Pazar


> Beşiktaş > Samuel Eto'o adım adım Beşiktaş'a

Samuel Eto'o adım adım Beşiktaş'a

Samuel Eto'o, Beşiktaş'a gelmek için rest çekti. Başkan Fikret Orman transfer için devreye girdi.


02 Ağustos 2016 00:01

Samuel Eto'o adım adım Beşiktaş'a

Beşiktaş'ta Samuel Eto'o transferi gerçekleşmek üzere. Belindeki ağrılar nedeniyle Antalyaspor kampından ayrılıp Türkiye'ye gelen Kamerunlu, Antalyaspor Başkanı Şafak Öztürk ile görüştü. Beşiktaş'a gitmek istediğini belirtti. Vize alamadı. Öztürk, 2.5 milyon Euro'luk bonservis bedelini getirmediği taktirde Kamerunlu oyuncuyu göndermeme kararı aldı.

Bu arada UEFA'nın finansal fair-play kuralları gereği Antalyaspor'un 30 milyon TL'lik bir bütçesi var. Yılda 3.5 milyon euro alan Eto'o ise bu rakamın yüzde 30'undan fazlasını kapsıyor. Eto'o ise kulübünün kendisinin alacağı rakamı garanti etmesi için banka teminatı istedi. Başkan Öztürk'e, Sampdoria ile olduğu gibi FIFA'lık olmak istemediğini anlattı. Tüm bu gelişmeler ışığında Eto'o, Antalyaspor'un kampına katılmadı.

Başkan devreye girdi

Eto'o cephesinde bunlar yaşanırken, Beşiktaş başkanı Fikret Orman'ın da Antalyaspor başkanı Ali Şafak Öztürk ile buzları erittiği belirtildi. İkilinin Pazartesi akşamı İstanbul'da görüştüğü ve yakın zamanda anlaşmanın sağlanacağı ifade edildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: samuel eto'o, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor