27 Mayıs 2018, Pazar


> Beşiktaş > Şampiyonluğu bile gölgede bırakacak karar!

Şampiyonluğu bile gölgede bırakacak karar!

Beşiktaşlı futbolcular, şampiyonluk primlerini Ümraniye'deki çalışanlarla paylaşacak...


11 Mayıs 2016 00:22

Şampiyonluğu bile gölgede bırakacak karar!

Beşiktaş'ta futbolcuların gözü kulağı Başkan Fikret Orman'da... Fenerbahçe'nin Medipol Başakşehir'e 2-1 yenilmesinden sonra üzerinden büyük bir yük kalkan Başkan Orman'ın, şampiyonluk primini de Perşembe günü açıklama kararı aldığı bildirildi.

Fikret Orman'ın TFF'den gelecek olan 17 milyon TL'lik şampiyonluk priminin bir kısmını şampiyonluğa emeği geçen futbolculara prim olarak vereceği bildirildi. Fakat hangi futbolcunun ne kadar prim alacağına teknik direktör Şenol Güneş'in karar vereceği bildirildi. Güneş'in forma giyme sürelerine göre futbolcular arasında primi bölüştüreceği de gelen bilgiler arasında.

Bu arada futbolcuların da alacakları primin bir kısmını Ümraniye'de çalışan personelle paylaşma kararı aldığı Güneş'in de bundan çok memnun olduğu gelen bilgiler arasında.

Galatasaray primi gecikmeden hesaba yattı

Beşiktaş'ta zorlu Galatasaray derbisinden galibiyetle ayrılarak son 2 haftaya şampiyonluk yolunda avantajla girmenin sevinci yaşanırken, temkin elden bırakılmıyor. Galatasaray derbisinin ilk yarısında istenilen performansı gösteremeyen ancak ikinci yarıda sergilediği başarılı performansla galibiyete ulaşan siyah-beyazlılarda, başkan Fikret Orman ve yöneticiler futbolcuları kutlayıp, primle ödüllendirdi. Futbolcular derbi galibiyetiyle 60 biner lira primin sahibi oldu. Galibiyet primleri gününe gününe oyuncuların hesaplarına yatırıldı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: beşiktaş, şenol güneşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor