21 Nisan 2018, Cumartesi


> Galatasaray > Sampaoli, Galatasaray'a Jeisson Vargas'ı getirecek

Sampaoli, Galatasaray'a Jeisson Vargas'ı getirecek

Galatasaray, Jorge Sampaoli ile görüşmelerini sıklaştırdı. Sampaoli, Galatasaray'a gelirken hangi yıldızı getirecek? Sampaoli'nin Galatasaray'a istediği transfer...


26 Nisan 2016 00:00

Sampaoli, Galatasaray'a Jeisson Vargas'ı getirecek

Galatasaray'da teknik direktörlük koltuğu için bir numaralı isim Jorge Sampaoli... geçen hafta önce Cenk Ergün'le beraber Almanya'ya giden Fatih İşbecer daha sonra rotasını Buenos Aires'e çevirmiş ve Arjantinli teknik adamla görüşmüştü. Daha önce Martin Benitez ve Gustavo Bou'yu almak için Arjanin'e gittiği sırada Sampaoli ile ilk kez tanışan İşbecer, Şili Milli Takımı'na Copa America'yı kazandıran teknik adamla ikinci kez bir araya geldi.

İŞTE G.SARAY'IN ALEXİS SANCHEZ'İ - İZLEYİN

Sampaoli'yi ön plana çıkaran ise, Arjantinli teknik adamın, Peru, Ekvador, Şili ve Arjantin gibi patlamaya yapmaya hazır oyuncuların bulunduğu ligleri iyi tanıması ve buradan çok ucuza çok uygun şartlarda oyuncu getirebilecek olması. Gelecek sezona 5'i direk 11'de forma giyebilecek en az 10-11 oyuncu ile başlamak zorunda olan Galatasaray için bu durum tam anlamıyla bulunmaz bir durum.

Sampaoli'nin beraberinde getireceği yıldız Jeisson Vargas

Sampaoli'nin Galatasaray'a getireceği ilk isminse Copa America'yı kazandığı Şili'nin UD Catolica takımının parlayan yıldızı Jeisson Vargas olduğu iddia edildi. 1997 doğumlu sağ ayaklı sol açık oyuncusuna Sampaoli'nin çok güvendiği ve bu oyuncuyu Galatasaray'a getirerek kendisinden yeni bir Alexis Sanchez çıkaracağını ilettiği bildirildi. Sampaoli'nin listesinde Vargas benzeri yaşları çok genç olan ve gelecekleri oldukça parlak olan 2-3 tane çok potansiyelli oyuncunun olduğu öğrenildi. Sampaoli'nin ayrıca yakından tanıdığı bazı tecrübeli oyuncuları da Galatasaray'a gelme sözü aldığı bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Sampaoli, Galatasaray'a gelirken hangi yıldızı getirecek? Sampaoli'nin Galatasaray'a istediği transfer?, galatasaray, sampaoli, Jeisson VargasHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor