26 Mayıs 2018, Cumartesi


> Beşiktaş > Samir Nasri'nin Beşiktaş'la ilgili sözleri ortaya çıktı

Samir Nasri'nin Beşiktaş'la ilgili sözleri ortaya çıktı

Nasri'den Fikret Orman'a: Gözünüzde nasıl bir Nasri var bilmem ama beni bilgisiz Avrupalılarla karıştırmayın. Türkiye'de neyin neden olduğunun farkındayım.


26 Ağustos 2016 12:21

Samir Nasri'nin Beşiktaş'la ilgili sözleri ortaya çıktı

Beşiktaş "delilik" olarak Mario Balotelli'yi aratmayacak ama yetenek olarak Messi'ye bile rakip olacak Samir Nasri'yi ikna etmeyi başardı...

Nasri'nin ikna edilme süreci ise oldukça ilginç geçti. Nasri ile ilk temas profesyoneller aracılığıyla kuruldu. Menajeri Jean Pierre Bernes'e Nasri'yi "istiyoruz" denildi.

Bernes, "Türkiye'de bombalar patlıyor, tanklar kendi halkını vuruyor" cevabı verdi. Bunun üzerine M.City'nin kapısı çalındı. İngiliz ekibinin profesyonelleri, "parasını karşılamak kaydıyla, kiralama bedeli almadan size gönderebiliriz" cevabı verdi.

Yazılı "transfer görüşme belgesini" eline alan Beşiktaş bir kez daha Bernes'in kapısını çaldı; "Nasri ile yüzyüze görüşmek istiyoruz" denildi.

Geçen hafta Londra'ya giden Başkan Fikret Orman, Nasri'ye "Seni Beşiktaş'a istiyorum. Şampiyonlar Ligi'nde liderimiz ol" dedi. Sonra da; "İstanbul'da korkulacak bir durum yok" eklemesi yaptı.

Nasri ise bunun üzerine, "İstanbul'da ne var ki..." deyince Orman'ı şaşırttı. Sonra da, "gözünüzde nasıl bir Nasri var bilmem ama beni bilgisiz Avrupalılarla karıştırmayın. Türkiye'de neyin neden olduğunun farkındayım. Bomba patlıyorsa; Londra'da da patlıyor. Almanya'da da, İngiltere'de de... hem Manchester gibi dünyanın en sıkıcı şehrinden sonra İstanbul'un hareketli yaşamı benim gözümü korkutur" esprisi yaptı.

Nasri'nin Manchester'la ilgili benzeri sözlerini Ronaldo, Beckham gibi dünya yıldılzları da söylemişti.

Nasri'nin bu tutumu transferin gerçekleşmesinde paradan başka bütün sorunların ortadan kalkmasına yol açtı. Başkan Fikret Orman de genç oyuncunun bu olumlu yaklaşımına kayıtsız kalmadı ve transferin gerçekleşmesi için kesenin ağzını açtı. 

Kaynak: FotosporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor