25 Nisan 2018, Çarşamba


> Fenerbahçe > Salih Uçan'ın menajeri açıkladı

Salih Uçan'ın menajeri açıkladı

Fenerbahçe’nin çok şeyler beklediği genç oyuncusu Salih Uçan’ın menajeri Ömer Koray Uzun, Radyospor’da Özgür Sancar’la Spor Kazanı programında önemli açıklamalara imza attı.


23 Eylül 2016 22:44

Salih Uçan'ın menajeri açıkladı

Son maçta Dick Advocaat tarafından kadroya alınmayan Salih Uçan için herhangi bir sorunun olmadığını belirten Uzun: ‘’Salih için her şey normal devam ediyor. Bir sıkıntı yok. İyi başladı, sonra 1, 2 maçlık performans düşüşü oldu. Bunlar olabilecek şeyler. Salih her futbolcu gibi elinden geleni yapıyor. Birçok spekülasyon çıkıyor şuraya buraya gidecek gibi. Bir gün Kasımpaşa bir gün Konyaspor diyorlar. Bunlar gerçek değil. Salih’le ilgili bir durum yok şu an.’’

Salih’in fiziki durumuyla da ilgili açıklamalarda bulunan Ömer Koray Uzun: ‘’Fizik olarak geliştiğini düşünüyorum. Bir maçta çok iyi oynuyor. Hemen abartıyorlar. Kötü bir performans olunca da fizik gücü düşük diyorlar. Bunu çok mantıklı bulmuyorum.’’ dedi. 

Son olarak Salih’in hakkındaki yorumları çok takip etmediğini belirten Ömer Koray Uzun:‘’Salih yorumları çok takip etmiyor açıkçası. Sadece işine odaklanıyor. Kadroya giremeyen her oyuncu gibi Salih de daha da hırslanarak çalışmalarına devam edecek.’’ sözleriyle konuşmasını tamamladı.

Etiket: Fenerbahçe, Salih UçanHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor