11 Aralık 2018, Salı


> Dünyadan Futbol > Rusya bileti kaçınca Şili karıştı! "Vidal’in tıbbi yardıma ihtiyacı var"

Rusya bileti kaçınca Şili karıştı! "Vidal’in tıbbi yardıma ihtiyacı var"

2018 Dünya Kupası'na katılma hakkını elinden kaçıran Şili'de, teknik direktör Jorge Sampaoli'nin 2 yıl önce söylediği sözler yine ülke gündemine oturdu.


13 Ekim 2017 14:45

Rusya bileti kaçınca Şili karıştı! "Vidal’in tıbbi yardıma ihtiyacı var"

2018 Dünya Kupası’na katılma şansını kaybeden Şili’de milli takımın eski teknik direktörü Jorge Sampaoli çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

Tecrübeli teknik adam 2015 yılında bir grup gazeteciyle düzenlediği basın toplantısında bazı oyuncular hakkında endişeli olduğunu dile getirmişti.

Şili’nin Dünya Kupası’na katılamaması sonrası Sampaoli’nin bu sözleri ülkede yine gündeme geldi.

Milli takımın yıldızı Vidal’in alkol sorunu olduğundan bahseden Sampaoli, “Vidal’in tıbbi yardıma ihtiyacı var” ifadelerini kullandı.

Vidal’in uyarılarını dikkate almadığını söyleyen Sampaoli, “Kendini kontrol ederek içmiyor. Bir kere Lima’dan uçarken havaalanından aldığı birayı açıp açamayacağını sordu. Ona bazı yöneticilerin ve insanların bizimle olduğunu ve bunun mümkün olmadığını söyledim ama o yine de bir şişe viski açmıştı” dedi.

Sorunun sadece Vidal’den kaynaklanmadığıı dile getiren başarılı hoca, “Eduardo Vargas da son gördüğümde eski performansında değildi. Matias Fernandez fazla süre alamıyor, Mauricio Pinilla’nın tek düşüğündüğü partiler” şeklinde konuştu.

Arturo Vidal, geçtiğimiz aylarda alkollü olarak kullandığı Ferrari marka otomobiliyle yaptığı kazayı küçük yaralanmalarla atlatmayı başarmıştı. (Skor)Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor