20 Ocak 2019, Pazar


> Fenerbahçe > Robin van Persie'nin yeni takımı

Robin van Persie'nin yeni takımı

Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Robin van Persie, Lazio yolunda...


01 Haziran 2016 00:42

Robin van Persie'nin yeni takımı

Fırtına öncesi sessizliğin yapılacak olan yönetim kurulu toplantısından sonra kasırgaya dönüşmesi beklenen Fenerbahçe'de öncü şokların sesleri duyulmaya başlandı. Teknik direktör arayışlarına tam gaz devam eden Lazio'nun forvet için Robin van Persie'ye teklif yaptığı ve olumlu cevap aldığı iddia edildi. Lazio'nun futbolu bırakan Klose'nin yanı sıra Milan'a geri dönmeye hazırlanan Matri'nin yerine bir numaralı adayının van Persie olduğu belirtildi.

Igli Tare'nin van Persie'nin menajeri Kees Vos'a yıllık 5 milyon Euro'dan 2 yıllık teklif belirtildi. Hollandalı yıldızın Klose gibi bir performans göstermesi durumunda kendisi ile çok daha uzun yıllar çalışmak istediklerini aktardığı iddia edildi.

Özellikle eşi Bouchra'nın Roma'da yaşamak istemesi, oğlu Shaqueel'in iyi bir futbol alt yapısı almasını istemesi nedeniyle van Persie'nin Lazio'ya sıcak baktığı belirtildi. Yıllık kazancı tüm reklam gelirleyiyle birlikte 15 milyon dolar'ı bulan van Persie'nin Fenerbahçe'ye geldikten sonra özellikle reklam gelirlerinde bir gerileme olmuştu.

 

,

Kaynak: Fotospor

Etiket: robin van persie, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın