18 Haziran 2018, Pazartesi


> Fenerbahçe > Robin van Persie giderse Moussa Sow dönecek

Robin van Persie giderse Moussa Sow dönecek

F.Bahçe'de Nani gibi Robin van Persie'nin de takımdan ayrılması gündeme gelirken gündeme sürpriz bir isim geldi: Moussa Sow.


22 Mayıs 2016 00:54

Robin van Persie giderse Moussa Sow dönecek

Sezon başında 17 milyon euro gibi "efsane" bir rakama Dubai'ye giden Senegalli oyuncunun devre arasında takıma katılması gündeme gelmişti. İstanbul'daki evini kapamayan ve bir ayağı Türkiye'de olan Sow'un Başkan Aziz Yıldırım'a yakın isimlere, "isterlerse gelmeye hazırım" sözlerini kullanması ise heyecana neden oldu. Ayrılırken gözyaşlarını tutamayan Sow'u çok seven Başkn Yıldırım'ın, van Persie'nin takımdan ayrılması durumunda Sow'u geri getirme konusunda istekli olacağı ise gelen bilgiler arasında.

TÜM KİRALIKLAR 27 HAZİRAN'DA BAŞLAYACAK KAMPA KATILACAK

Bu arada UEFA'dan gelen ceza ve sonrasında kemer sıkma politikasını hayata geçirmek zorunda kalan F.Bahçe yönetimi Salih Uçan, Emmanuel Emenike ve Miro Stoch'un takıma dönmesine karar vermişti. Yönetim ayrıca sözleşmeleri biten diğer isimler Hakan Çinemre ve Beykan Şimşek'e de kucak açtı. 5 ismin de 27 Haziran'da başlayacak yeni sezon hazırlıklarına katılacağı 28 kişilik kadroda yer bulabilmek için çaba gösterecekleri gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Robin van Persie, Moussa Sow, Fenerbahçe,Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor