18 Ekim 2018, Perşembe


> Galatasaray > Riekerink'ten Tudor'a özel tavsiye!

Riekerink'ten Tudor'a özel tavsiye!

G.Saray'da bu akşam saatlerinde adeta bir devir-teslim töreni yapıldı...


17 Şubat 2017 10:33

Riekerink'ten Tudor'a özel tavsiye!

G.Saray'da bu akşam saatlerinde adeta bir devir-teslim töreni yapıldı... idman öncesinde Jan Olde Riekerink eski oyuncularıyla bir araya gelirken kısa bir konuşma yaptı. Hollandalı teknik adam, "sizlerle çalışma şansı bulduğum için her zaman kendimi çok şanslı hissettim. İyi ki sizleri tanıdım. Hayatım boyunca burada çalıştığım insanları unutmayacağım" dedi.

Riekerink'in yaptığı bu kısa konuşma sonrasında Selçuk İnan takım adına Hollandalı teknik adama teşekkür etti. Sırtında Riekerink yazan bir forma hediye etti. Riekerink'in gözlerinin yaşardığı dikkat çekti. Riekerink tesislerden ayrılırken, Tudor'la karşılaştı.

Riekerink, Tudor'a, "başarılar" diledi. Tudor teşekkür etti. Riekerink ise adeta söylememek için kendisini tutsa da, "burada yüzüne gülen bazı insanlara dikkat et" sözleri ise dikkat çekti.

HOLLANDALI RIEKERINK’İN YERİNE, HOLLANDA HAYRANI TUDOR

G.Saray yönetimi Hollanda teknik adam Jan Olde Riekerink'in kovdu... yerine ise Hollanda futboluna hayran Igor Tudor'u getirdi.

Hırvat teknik adam Hajduk Split'in başına geçtiği ilk dönemde verdiği röportajda, hayalinin Ajax gibi altyapıdan futbolcular çıkaran bir takım yaratmak olduğunu söylemişti.

Kaynak: FotosporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor