26 Nisan 2018, Perşembe


> Galatasaray > Riekerink, Serdar Aziz'i yetersiz buldu

Riekerink, Serdar Aziz'i yetersiz buldu

Galatasaray'da teknik direktör Jan Olde Riekerink, Serdar Aziz'i yetersiz bulurken, Semih Kaya için de 'satılabilir' raporu verdi.


16 Ağustos 2016 00:04

Riekerink, Serdar Aziz'i yetersiz buldu

Galatasaray'da teknik direktör Jan Olde Riekerink'in Süper Kupa finalinde yeni transfer Serdar Aziz'i yedek kulübesinde unutması tartışmaları da beraberinde getirdi. Hollandalı teknik adamın milli oyuncunun performansının yetersiz olduğu için bu kararı aldığı bildirildi. Riekerink'in Serdar için hem güç hem de pozisyon bilgisini artırması için bazı idmanlar hazırladığı ve bunların üzerinde durduğu bildirildi.

Semih Kaya için 'satılabilir' raporu

Galatasaray'da Jan Olde Riekerink'i hayal kırıklığına uğratan bir başka isim de Semih Kaya oldu. Hazırlık döneminde sağ bekte denediği Semih Kaya'nın performansından memnun kalmayan Hollandalı teknik adamın genç oyuncu konusunda olumsuz görüş verdiği bildirildi. Riekerink'in, Semih için, "iyi bir fiyatla satılabilirse. Gönderilmeli" raporu verdiği gelen bilgiler arasında. Süper Kupa maçında 18 kişilik kadroda bile yer alamayan Semih'in de büyük hayal kırıklığı yaşadığı bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Riekerink, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor