27 Mayıs 2018, Pazar


> Galatasaray > Riekerink, Galatasaray'ın başında kalacak mı?

Riekerink, Galatasaray'ın başında kalacak mı?

Galatasaray'da Jan Olde Riekerink'le gelen kupa zaferi, ''Hollandalı hoca takımın başında kalacak mı?'' sorusunu gündeme getirdi.


29 Mayıs 2016 00:48

Riekerink, Galatasaray'ın başında kalacak mı?

Galatasaray'da herkes gelecek sezon takımı kimin çalıştıracağı konusuna kilitlenmiş durumda... fakat önceki akşam kazanılan Türkiye Kupası sonrasında Jan Olde Riekerink'in göreve devam etmesi ihtimali tavan yaptı. Çünkü Hollandalı teknik adam maçtan önce Başkan Dursun Özbek'le bir araya gelmiş ve şampiyonluk sözü vermişti.

Hem de golü Podolski'nin atacağından, Fenerbahçe'nin yapacağı hatalara kadar her şeyi dakikası dakikasına adeta maçtan önce Özbek'e yaşatmıştı. Riekerink'in kendisine anlattıklarının sahaya dakikası dakikasına yansımasından sonra Özbek, İstanbul'a dönüş uçağında şampiyonluk pastasını da kaptan Selçuk İnan veya golü atan Lukas Podolski yerine Hollandalı teknik adamla kesmesi de "acaba kalacak mı?" sorularını gündeme getirdi.

Riekerink: Oyuncularım benim hoca olarak kalmamı istiyor

Öte yandan Galatasaray'daki kaderi konusunda pek çok iddialar gündeme gelen Jan Olde Riekerink, De Telegraaf gazetesine konuştu, Hollandalı teknik adam, "Oyuncular benim kalmamı istiyor ama yönetimin kararını bilmiyorum. Şu ana kadar bana bir şey teklif edilmedi. Ama bir teklif gelirse kesinlikle kabul ederim. Ama şimdi ben gerçek işim olan genç takımları yönetmeye devam edeceğim" sözleri ile farklı bir gündem maddesi ortaya koydu.

Hollandalı tekni adam başarısı için, ''Ben göreve geldiğimde bazı temel konuların üzerine eğildim. Aynı zaman kolektivitenin üzerine de yoğunlaştım. Bu şansı yakaladığım ve bu başarıyı sağladığım için çok gururluyum'' diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: Fotospor ve Telegraaf

Etiket: Riekerink, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor