23 Mayıs 2018, Çarşamba


> Fenerbahçe > Rıdvan Dilmen şampiyonluk favorisini açıkladı!

Rıdvan Dilmen şampiyonluk favorisini açıkladı!

NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Osmanlıspor - Fenerbahçe maçını değerlendirdi.


02 Ekim 2016 22:06

Rıdvan Dilmen şampiyonluk favorisini açıkladı!

NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Osmanlıspor - Fenerbahçe maçını değerlendirdi.

Rıdvan Dilmen, şunları söyledi:

İLK YARI

"Advocaat'ın orta sahada bir rotasyona gideceğini düşünüyorum. Bir kişilik, Alper gibi... Bence ligimizin ilk 6 hafta itibariyle itiraz etti ama bu tecrübede bir kalecinin oraya ayağını sokmaması gerekiyor.

Volkan'ın itirazının yersiz olduğunu söyleyeceğim. Oyuncunun atlayış tarzıyla Volkan, "Penaltı yok" demekte haklı. Oyuncu gördü Volkan'ın o ayağını, kaldırmayayım dedi. Volkan'a davetiye çıkardı. Volkan da bu davete katıldı.

İkinci yarı muhtemelen Fenerbahçe oyunun bir bölümünden sonra 4-4-2'ye döner. Osmanlı'ya bunu taktiği oynamak çok tehlikeli."

İKİNCİ YARI

"İki takım da Perşembe gecesi maç yaptı. Biri deplasmanda oynadı. Fenerbahçe evinde oynadı ama gece 12'ye kadar oynadı. Perşembe'den geliş oyuncuları biraz yıpratmış olabilir. Biraz psikolojik bir maç oldu.

Fenerbahçe'nin golünün ardından oyun karşılıklı oynanmaya başlandı. Fenerbahçe'de yavaş yavaş düzelme var ancak yeterli mi, yeterli değil.

Deplasmanda en çok puanı kim kazanırsa, o şampiyon olur. Deplasmanlarda da en iyi takım Beşiktaş. Fenerbahçe deplasmanda çok zorlanıyor. Beşiktaş benim şampiyonluk favorim. Neden? Etkili oynuyor. Tek kaleye yakın maç yapıyor."

Kaynak: NTV Spor

Etiket: rıdvan dilmen, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor