23 Nisan 2018, Pazartesi


> Milli Takım > Rıdvan Dilmen patladı!

Rıdvan Dilmen patladı!

NTV Spor Yorumcusu Rıdvan Dilmen; Fatih Terim'in kadro tercihini ve Arda Turan'ın Milli Takım'a alınmayışını değerlendirdi. Ünlü futbol adamı, röportaj nedeniyle Arda'nın kadroya alınmadığı şeklinde yapılan yorumlara sert çıktı.


30 Eylül 2016 20:03

Rıdvan Dilmen patladı!

Rıdvan Dilmen "Sanki aralarında böyle bir problem yoktu da Arda evinde bizimle röportaj yaptığı için iş buralara geldiyse vah 79 milyona, vah Türk futboluna! Fatura bize çıkarıldı" dedi.

Rıdvan Dilmen'in açıklamaları şöyle:

"Sanki her şey güllük gülistanlıktı, Arda Turan; Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay ile yaptığı röportajdan sonra Milli Takım'a alınmadı! Biz Allah'tan oradan Çin'e gitmemişiz! Çin'e gidip Burak (Yılmaz) ile röportaj yapsak tam bitmiştik! Fatura bize çıkarıldı. Fatih Terim; hocamızdır, ağabeyimizdir. Arda da bizim kardeşimizdir. Türkiye bir sürü sorunla uğraşırken, keşke böyle bir şey olmasaydı. Sanki aralarında böyle bir problem yoktu da Arda evinde bizimle röportaj yaptığı için iş buralara geldiyse vah 79 milyona, vah Türk futboluna! Daha da fazla konuşmak istemiyorum. Eğer Fatih Terim, Arda Turan'ı Barcelona'a bize verdiği röportajdan dolayı kadroya almıyorsa, ihale bu röportaja kaldıysa, evet Arda; Güntekin Onay ve Rıdvan Dilmen yüzünden bir daha Milli Takım'a gitmeyecektir. Fatih Hoca, Arda'yı bu yüzden kadroya almadıysa da çok garip!"

Etiket: Türkiye, Rıdvan DilmenHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor