18 Haziran 2018, Pazartesi


> Futbol > Rıdvan Dilmen ameliyat oldu!

Rıdvan Dilmen ameliyat oldu!

Fenerbahçe ve Milli takımın efsane futbolcusu ve spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, bugün ameliyat masasına yattı.


24 Mayıs 2016 13:58

Rıdvan Dilmen ameliyat oldu!

Geçtiğimiz perşembe günü Sabah gazetesindeki köşe yazısında hasta olduğunu kamuoyuna duyuran Rıdvan Dilmen, bugün Liv Hospital'da ameliyat masasına yattı. Sabah 09.00'da bıçak altına yatan Dilmen'in operasyonu tam 3 saat sürdü.

Ameliyatı gerçekleştiren doktorlar, Dilmen'in sağlık durumunun iyi olduğunu bildirdi.

Rıdvan Dilmen, hastalığını şu ifadelerle duyurmuştu:

"Siz değerli okuyucularımın bilmesini istediğim bir durum var. Muhtemelen birkaç gün içerisinde duyurulacak bir rahatsızlığım mevcut. Boynumda bir rahatsızlık tespit edildi. Önce siz bilin istedim. Güçlü kalıp dualarınızla 3 ay sürecek iyi bir tedavi dönemiyle bu yaz yazılarımla sizlerle birlikte olacağım. Tekrar mutlu ve sağlıklı bir şekilde sizlerle olmak tek dileğim. Biz de doktorlarımız sayesinde çalışacağız, inşallah toparlayacağız. Dualarınızla iyi olacağımı biliyorum. Her şey Allah'tan… Sizlerin desteğiyle biz de çalışacağız, güçlü olacağız. Herkese sevgiler, sağlıklı günler."

 

BİZ DE FOTOSPOR OLARAK SEVGİLİ RIDVAN DİLMEN'E ÇOK ACİL ŞİFALAR DİLİYOR, BİR AN ÖNCE SAĞLIĞINA KAVUŞUP YORUMLARIYLA BİZLERE YOL GÖSTERMEYE DEVAM ETMESİNİ İSTİYORUZ. Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor