24 Haziran 2018, Pazar


> Futbol > Rasim Ozan Kütahyalı'dan Yıldırım'ı çıldırtacak cevap!

Rasim Ozan Kütahyalı'dan Yıldırım'ı çıldırtacak cevap!

Rasim Ozan Kütahyalı, kendisini program esnasında viski içmekle suçlayan Yıldırım'a, "Masanın altında mıydın" yanıtını verdi.


19 Nisan 2016 00:29

Rasim Ozan Kütahyalı'dan Yıldırım'ı çıldırtacak cevap!

Rasim Ozan Kütahyalı, Aziz Yıldırım’ın kendisine yönelik sarf ettiği sözlere karşılık verdi. Kendisini program esnasında viski içmekle suçlayan Yıldırım’a “Masanın altında mıydın” diyen ROK, Yıldırım’ı mahkemeye vereceğini ifade etti.

Rasim Ozan Kütahyalı, “Konuyu saptırmak için, başarısızlığı örtmek, kamufle etmek için bizleri kullanamazsın. Şampiyon olamadın. Bütün mesele bu. Gerisi yalan dolan, geyik. İddiaları da mahkemeye taşıyacağım. Ben normalde demokrat bir adamım herkes istediğini konuşabilir. Ben ve kulübünüz beni susturmak amacıyla her fırsatta dava açtığınız için mahkemeye gideceğim. Ahlaksız dedin hakaret. Gerizekalı dedi. Bu masanın altında bulunmuşsan ve görmüşsen onu bilmiyorum. Bu kadar güçle, bu kadar parayla, Galatasaray’ın başında kimse yokken, Beşiktaş stadında bile oynayamazken, Trabzonspor bu haldeyken, şampiyon olamadın, şampiyon olamadın ,şampiyon olamadın.”

Kaynak: Beyaz TV

Etiket: rasi ozan kütahyalı, aziz yıldırımHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor