47. Folkart TSYD Ege Kupası Menemenspor'un

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) İzmir Şubesince 47. kez düzenlenen geleneksel TSYD Kupası’nda Altınordu’yu 3-0 mağlup eden Menemenspor, kupayı ilk kez kazandı.

09 Ağustos 2019 Cuma 22:56 | Son Güncelleme: 09 Ağustos 2019 Cuma 22:57
47. Folkart TSYD Ege Kupası Menemenspor'un

İzmir Atatürk Stadı’nda hakem Reşat Onur Coşkunses’in yönettiği müsabakada Coşkunses’in yardımcılıklarını Tansu Doğan Yılmaz ile Barış Sun yaparken, Berk Sipahi ise dördüncü hakem görevini üstlendi.
Altınordu sahaya Erhan Erentürk, Onur Taha Takır, Sinan Osmanoğlu, Ali Mert Aydın, Yusuf Yalçın Arslan, Oğulcan Ülgün, Burak İnce, Atakan Üner, Muhammed Mert, Anıl Koç ve Okan Derici ilk 11’iyle çıktı.
Menemenspor ise müsabakaya Selmani, Semih Ceylan, Trtovac, Diakite, Alberk Koç, Murat Elkatmış, Muhammed Ali Doğan, Halil İbrahim Sönmez, Mustafa Çeçenoğlu, Taşkın Çalış ve Hüseyin Çolak ile başladı.
Karşılaşmanın 20. dakikasında Muhammed Ali Doğan’ın golüyle 1-0 üstünlük kuran Menemenspor ilk yarıyı 45+2. dakikada Halil İbrahim Sönmez’in goüyle 2-0 üstün tamamladı.
İkinci yarının başında 48. dakikada Murat Elkatmış ile skoru 3-0’a taşıyan Menemenspor, karşılaşmayı 3-0 kazandı. Turnuvada Menemenspor ilk kez kupaya uzandı.
Sarı-lacivertli ekip, Altay, Göztepe, Karşıyaka, Altınordu, Denizlispor, Aydınspor, İzmirspor, Bucaspor, Balıkesirspor, Aydınspor 1923 ve Akhisarspor’dan sonra kupayı kazanan 12. takım oldu.
Karşılaşmanın ardından Menemenspor’a kupasını TSYD İzmir Şube Başkanı Bahri Okumuş verdi.

Kaynak: İha

STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Demir Grup Sivasspor 11 6 3 2 20 11 +9 21
2. Fenerbahçe 11 6 2 3 21 12 +9 20
3. Alanyaspor 11 5 4 2 19 12 +7 19
4. Trabzonspor 11 5 4 2 20 13 +7 19
5. Medipol Başakşehir 11 5 4 2 18 13 +5 19
6. Galatasaray 11 5 4 2 13 9 +4 19
7. Btc Turk Yeni Malatyaspor 11 5 3 3 25 13 +12 18
8. Beşiktaş 11 5 3 3 14 13 +1 18
9. Gaziantep Futbol Kulübü 11 4 3 4 16 21 -5 15
10. Çaykur Rizespor 11 4 2 5 11 18 -7 14
11. Göztepe 11 3 4 4 10 12 -2 13
12. Konyaspor 11 3 4 4 12 16 -4 13
13. Kasımpaşa 11 3 3 5 16 18 -2 12
14. Yukatel Denizlispor 11 3 2 6 9 13 -4 11
15. Antalyaspor 11 3 2 6 11 20 -9 11
16. Gençlerbirliği 11 2 4 5 15 16 -1 10
17. MKE Ankaragücü 11 2 3 6 8 17 -9 9
18. İstikbal M. Kayserispor 11 1 4 6 10 21 -11 7
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

12 . Hafta

22 Kasım, Cuma

20:30 clear.gif Galatasaray A.Ş - Medipol Başakşehir FC


23 Kasım, Cumartesi

15:00 clear.gif Yukatel Denizlispor - Çaykur Rizespor

17:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Trabzonspor A.Ş

20:00 clear.gif Konyaspor - Beşiktaş A.Ş


24 Kasım, Pazar

14:00 clear.gif İstikbal Mobilya Kayserispor - Demir Grup Sivasspor

16:30 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Göztepe A.Ş

16:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Gençlerbirliği

19:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Fenerbahçe


25 Kasım, Pazartesi

20:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş - Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü


13 . Hafta

29 Kasım, Cuma

20:30 clear.gif Gençlerbirliği - Btc Türk Yeni Malatyaspor


30 Kasım, Cumartesi

15:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Kasımpaşa A.Ş

15:00 clear.gif Çaykur Rizespor - Konyaspor

17:30 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - MKE Ankaragücü

20:00 clear.gif Göztepe A.Ş - Fenerbahçe


01 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü - Yukatel Denizlispor

16:30 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Antalyaspor A.Ş

19:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş - Galatasaray A.Ş


02 Aralık, Pazartesi

20:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş - İstikbal Mobilya Kayserispor


14 . Hafta

06 Aralık, Cuma

20:30 clear.gif Fenerbahçe - Gençlerbirliği


07 Aralık, Cumartesi

15:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Demir Grup Sivasspor

17:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Göztepe A.Ş

20:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - Aytemiz Alanyaspor


08 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Konyaspor - Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü

16:30 clear.gif Yukatel Denizlispor - Medipol Başakşehir FC

16:30 clear.gif Antalyaspor A.Ş - Trabzonspor A.Ş

19:00 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Beşiktaş A.Ş


09 Aralık, Pazartesi

20:00 clear.gif İstikbal Mobilya Kayserispor - Çaykur Rizespor


15 . Hafta

13 Aralık, Cuma

20:30 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Antalyaspor A.Ş


14 Aralık, Cumartesi

15:00 clear.gif Çaykur Rizespor - Kasımpaşa A.Ş

17:30 clear.gif Gençlerbirliği - Göztepe A.Ş

20:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - MKE Ankaragücü


15 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü - İstikbal Mobilya Kayserispor

16:30 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Fenerbahçe

19:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş - Btc Türk Yeni Malatyaspor


16 Aralık, Pazartesi

20:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş - Yukatel Denizlispor

20:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Konyaspor


16 . Hafta

20 Aralık, Cuma

20:30 clear.gif Antalyaspor A.Ş - MKE Ankaragücü


21 Aralık, Cumartesi

15:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Çaykur Rizespor

17:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü

20:00 clear.gif Göztepe A.Ş - Galatasaray A.Ş


22 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Gençlerbirliği - Demir Grup Sivasspor

16:30 clear.gif İstikbal Mobilya Kayserispor - Medipol Başakşehir FC

19:00 clear.gif Fenerbahçe - Beşiktaş A.Ş


23 Aralık, Pazartesi

20:00 clear.gif Konyaspor - Trabzonspor A.Ş

20:00 clear.gif Yukatel Denizlispor - Aytemiz Alanyaspor


17 . Hafta

27 Aralık, Cuma

20:30 clear.gif Beşiktaş A.Ş - Gençlerbirliği


28 Aralık, Cumartesi

15:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Yukatel Denizlispor

17:30 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Kasımpaşa A.Ş

17:30 clear.gif Trabzonspor A.Ş - İstikbal Mobilya Kayserispor

20:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - Antalyaspor A.Ş


29 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Göztepe A.Ş

16:30 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Konyaspor

16:30 clear.gif Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü - Btc Türk Yeni Malatyaspor

19:00 clear.gif Çaykur Rizespor - Fenerbahçe



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »