24 Mayıs 2018, Perşembe


> Galatasaray > PSV, Bruma için bu parayı gözden çıkardı

PSV, Bruma için bu parayı gözden çıkardı

Hazırlık maçlarında attığı gollerle dikkatleri üzerine çeken Bruma, takımdan ayrılmak istiyor. Taliplisi PSV ise Bruma için 5.5 milyon Euro'yu gözden çıkardı.


18 Temmuz 2016 00:10

PSV, Bruma için bu parayı gözden çıkardı

Galatasaray'da Jan Olde Riekerink'in gelecek sezon kadroda tutumak istediği Bruma, İsviçre kampında futbolun yeni patronu Levent Nazifoğlu ile bir araya geldi. Ayrılmak istediğini söyledi. Nazifoğlu'nun, Riekerink'in kendisi ile ilgili planları olduğunu anlatması da Portekizli genç oyuncuyu ikna etmeye yetmedi.

Önceki gün PSV sportif direktörü Marcel Brands ile görüşen Bruma'nın menajeri Cate Balde'nin de İsviçre kampına geleceği bildirildi. PSV'nin Bruma için 5.5 miyon Euro'yu gözden çıkardığı bildirildi.

Bruma Thun ve Zürih ile oynanan hazırlık maçlarında attığı gollerle dikkat çekmişti. 

Riekerink'ten Bruma'ya övgüler

Riekerink, Zürih maçı sonrasında Bruma ile alakalı, ''Bruma ile yeni çalışmaya başladık. Hazırlık kampı yeni başladı. Çok iyi bir futbolcu Buruma. İyi bir futbolcuyu da istemeleri kadar normal bir şey yoktur. Çalışması çok zevkli. Profesyonel davranmasından, antrenmanlardaki tutumlarından çok memnunum. Çok çok iyi bir insan olduğunu düşünüyorum. Kendisiyle çalışmaktan çok memnunum'' açıklamasında bulundu.

Kaynak: Voetbal International

Etiket: bruma, psvHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor