26 Mayıs 2018, Cumartesi


> Galatasaray > Prandelli, Galatasaray'a tekrardan mı gelecek?

Prandelli, Galatasaray'a tekrardan mı gelecek?

Teknik direktör arayan Galatasaray'a bu dönemde gelen en sürpriz teklif Cesare Prandelli oldu. Prandelli, Galatasaray'a mı gelecek?


28 Nisan 2016 01:55

Prandelli, Galatasaray'a tekrardan mı gelecek?

Teknik direktör arayan Galatasaray'a bu dönemde gelen en sürpriz teklif  Cesare Prandelli oldu... eski başkan Ünal Aysal'la yakın ilişkisi bulunan ve son dönemde Robin van Persie'yi Lazio'ya götürmek için gelen menajer Ali Güven'in, Mehmet Özbek'le bir araya geldiği ve bu görüşmede Pranelli isminin masaya yatırıldığı ortaya çıktı. Güven'in Özbek'e, Prandelli ile sürekli konuştuğunu ve İtalyan hocanın Galatasaray için "yarım kalan iş" gözüyle baktığını, imkan olursa Galatasaray'a dönerek işini bitirmek istediğini aktardı. Geçen sezon Hamza Hamzaoğlu ile şampiyonluk yaşayan takımından zaten bunu beklediğini anlatan Prandelli'nin Güven aracılığıyla "Galatasaray'ı yakından takip ettim. Hala da ediyorum. Geçen sezonki şampiyonlukta payım olduğu için çok mutluyum" sözlerini aktardı.

Galatasaray'da Sampaoli ve Schaaf ismi öne çıksa da bazı yöneticilerin, "Prandelli neden olmasın ki!" sözlerini ettikleri de gelen bilgiler arasında.

 

Kaynak: Fotospor

Etiket: Prandelli, Galatasaray'a mı gelecek?, prandelli, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor