20 Ocak 2019, Pazar


> Beşiktaş > Portekiz kampında Manuel Fernandes'ten transfer sözleri

Portekiz kampında Manuel Fernandes'ten transfer sözleri

Beşiktaş’a döneceği iddia edilen Manuel Fernandes ise Kratovo’daki Portekiz Milli Takım kampında gazetecilerin sorularını yanıtladı…


13 Haziran 2018 14:11

Portekiz kampında Manuel Fernandes'ten transfer sözleri

Portekizli yıldız İspanya maçının kendileri için hayati önem taşıdığını söyledi. Cristiano Ronaldo’nun kendileri için çok önemli bir isim olduğunu söyledi. Transfer sorusuna ise, “Şampiyonlar Ligi’nde oynamayı ipi çekiyorum… en son 7-8 yıl önce (Valencia ile 2010-11 sezonunda) o sahnede boy göstermiştim. O sahnede yeniden olmayı özledim” diye cevap verdi.

FERNANDES GELECEK DE, YÜZDE 30 KÜÇÜLME NE OLACAK?

Bu arada Beşiktaş, Fernandes’e talip olsa bile Başkan Fikret Orman’ın bahsettiği “yüzde 30’luk küçülme” büyük darbe yer… Beşiktaş’ta 2.1 milyon euro’ya oynayan Fernandes, Lokomotif’i Rusya’daki Türkiye benzeri vergiler yüzünden tercih etmişti. Rus ekibinden yılda 3 milyon euro kazanan Fernandes ayrıca her yıl 500 bin euro’su imza, 500 bin euro’su da imaj hakkı olmak üzere ekstra 1 milyon euro daha kazanıyor. Lokomotif’ten 4 milyon euro kazanan Feranndes’in Beşiktaş’tan ne kadar isteyeceği, Rus ekibinin de ne kadar bonservis bedeli talep edeceği henüz konuşulmuyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: manuel fernandesHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın