27 Mayıs 2018, Pazar


> Avrupadan Futbol > Petrov futbola dönüyor

Petrov futbola dönüyor

Aston Villalı eski futbolcu Stiliyan Petrov: "Aston Villa yönetimine bana böyle bir imkan sundukları için teşekkür ediyorum"


23 Haziran 2016 20:04

Petrov futbola dönüyor

Gelecek sezon İngiltere İkinci Futbol Ligi'nde (Championship) mücadele edecek Aston Villa, kanser tedavisi sonrasında iyileşen eski oyuncuları Stiliyan Petrov'un hazırlık kampına katılacağını bildirdi.

İngiliz kulübünün internet sitesinden yapılan açıklamada, eski takım kaptanları 36 yaşındaki Petrov'un, Avusturya'da gerçekleştirilecek sezon öncesi kampında yer alacağı ifade edildi.

Bulgar oyuncu Stiliyan Petrov, sosyal paylaşım hesabından yaptığı açıklamada, ne olursa olsun kendisine destek veren insanlara minnettar olduğunu belirterek, " Kanseri yendikten sonra fiziksel ve mental çalışmalar yaptım. Bu aşamaya gelmek için zor bir süreç geçirdim. Aston Villa yönetimine bana böyle bir imkan sundukları için teşekkür ediyorum." değerlendirmesinde bulundu.

Bulgaristan Milli Takımın'da da kaptanlık görevini üstlenen Petrov'a 2012 senesinde lösemi teşhisi konmuş,  Bulgar oyuncu 9 Mayıs 2013'te hastalığının gerilediğini belirtip futbolu bıraktığını açıklamıştı.

Petrov, bu süreçte Aston Villa kulübünde antrenörlük de yapmıştı.

Etiket: Aston Villa, PetrovHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor