24 Haziran 2018, Pazar


> Fenerbahçe > Pereira'ya yapılan ''darbe'' sonrası şok eden gerçek!

Pereira'ya yapılan ''darbe'' sonrası şok eden gerçek!

Vitor Pereira'nın "gereksiz" demesine rağmen Aziz Yıldırım'ın ''elini taşın altına sok'' dediği antrenör Fatih Yıldız'ın yaptırdığı testlerde oyuncuların performansları hayal kırıklığı yarattı.


10 Ağustos 2016 23:55

Pereira'ya yapılan ''darbe'' sonrası şok eden gerçek!

Vitor Pereira'nın "gereksiz" demesine rağmen Aziz Yıldırım'ın ''elini taşın altına sok'' dediği antrenör Fatih Yıldız'ın yaptırdığı testlerde oyuncuların performansları hayal kırıklığı yarattı. Başta Ozan Tufan ve Fernandao olmak üzere bazı oyuncuların testleri Yıldız ve Kunduracıoğlu'nu korkuttu.

Bazı futbolcuların test yapılacağını bildikleri halde idmana kahvaltı yapmış olarak gelmesi Kunduracıoğlu'nu gerdi. Yıldız'ı kızdırdı. Testlerden önce vücut ağırlığı ve boy, vücut kütle indeksi belirlendi. Ozan Tufan ve Fernandao yağ yüzdesi en yüksek çıkan oyuncular oldu. Fernandao'da ''deri kıvrımı ölçümü''nün pozitif çıkması da şok etti.

3 dakika ısınma ile başlayan (2.7 km/saat hız, %10 eğim), 4 km/saat hız, %12 eğim, 5.5 km/saat hız, %14 eğim, 6.8 km/saat hız, %16 eğim, 8 km/saat hız, %18 eğim, 8.8 km/saat hız, %20 eğim, 9.6 km/saat hız, %22 eğim) olarak bilinen VO2 maks testinden hiçbir oyuncunun geçememesi de dikkatlerden kaçmadı. Bazı futbolcuların en basit testlerden birisi olarak gösterilen Cooper testinde başarılı olamadığı da gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Fotospor

Etiket: ozan tufan, fernandao, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor