19 Haziran 2018, Salı


> Fenerbahçe > Pereira'ya Aziz Yıldırım'dan Şenol Güneş teklifi

Pereira'ya Aziz Yıldırım'dan Şenol Güneş teklifi

Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira'nın Çin'den gelen teklif sayesinde zam alacağını ummsına karşılık Başkan Aziz Yıldırım'ın yeni teklifi karşısında şok oldu.


22 Mayıs 2016 01:05

Pereira'ya Aziz Yıldırım'dan Şenol Güneş teklifi

Burak Yılmaz'ın formasını giydiği Pekin Guoan takımından yılda 3.5 milyon euro'luk bir teklif alan Vitor Pereira'nın aklı karıştı. Çünkü F.Bahçe'de Başkan Aziz Yıldırım da kendisinin kalmasını istiyor. Fakat neredeyse tüm yönetim kurulu kendisinin karşısında. 1.5 milyon euro alan Şenol Güneş'in Beşiktaş'ı şampiyon yapmasından sonra Aziz Yıldırım'ın sürpriz bir karar aldığı ve 2.2 milyon euro kazanan Pereira'nın Güneş kadar almayı kabul etmesi durumunda takımın başında kalmasına onay vereceğini kardeşi Ali Yıldırım'la paylaştığı bildirildi.

Pekin'den gelen teklif sonrasında F.Bahçe'nin kalması için kendisine zam yapmasını bekleyen Pereira'nın, Aziz Yıldırım'ın bu teklifine nasıl bir karşılık vereceği ise kafaları karıştırmış durumda.

Pereira Pekin'e Josef De Souza ile gidecek iddiası

Bu arada Çin'in Sohu gazetesi Temmuz ortası itibariyle Pekin Guoan takımının başına geçeceğini iddia ettiği Vitor Pereira'nın yanında bir oyuncu ile geleceğini iddia etmişti. Bugün ise Pekin'de Zaman gazetesi Pereira'nın Guoan takımına Josef de Souza'yı da getireceğini iddia etti.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Şenol Güneş, Beşiktaş, Fenerbahçe, Vitor Pereira, Burak Yılmaz, Pekin GuoanHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor