24 Mayıs 2018, Perşembe


> Fenerbahçe > Pereira'nın yardımcılarının görevlerine son verildi iddiası

Pereira'nın yardımcılarının görevlerine son verildi iddiası

Fenerbahçe'de Vitor Pereira'nın üç yardımcısı Filipe Almeida, Luis Miguel ve Pedro Ribeiro'nın görevlerine son verildiği iddia edildi.


09 Ağustos 2016 22:49

Pereira'nın yardımcılarının görevlerine son verildi iddiası

Fenerbahçe'de Vitor Pereira ile soğuk rüzgarlar esmeye devam ediyor.

Fenerbahçe'de Salı günü sabah saatlerinde Aziz Yıldırım'ın talimatıyla yardımcı antrenörlerden Fatih Yıldız takıma ağırlığını koymuştu. Hatta Fatih Yıldız'ın talebiyle Pereira'nın "işe yaramaz" dediği testler geri gelmişti.
Hatta Fatih Yıldız'ın talebiyle takım doktoru Burak Kunduracıoğlu, aerobik dayanıklılık testi yaptırdı. Bu testte mekik koşu testi, Cooper Testi, dikey sıçrama testi, conconi testi ve 40 metre koşu testi şeklinde gerçekleştirildi.

Akşam saatlerinde flaş gelişme

Salı günü akşam saatlerinde ise A Spor tarafından flaş bir iddia ortaya atıldı. Bu iddiaya göre; Vitor Pereira'nın yardımcıları Filipe Almeida, Luis Miguel ve Pedro Ribeiro'nın görevlerine son verildi.

Pereira'nın diğer yardımcıları Paolo Orlandoni (Kaleci Antrenörü), Zeki Göle, Fatih Yıldız ve Melikşah Sezgin'in görevlerine devam edeceği belirtildi.

Vitor Pereira'nın yönetimin almış olduğu bu kararın ardından Çarşamba günü antremana çıkıp çıkmayacağı merakla bekleniyor.

Kaynak: A Spor

Etiket: pereira, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor