19 Haziran 2018, Salı


> Fenerbahçe > Pereira'nın tur planı ortaya çıktı

Pereira'nın tur planı ortaya çıktı

Vitor Pereira, Monac maçı öncesinde takımla toplantı yaptı... Aziz Yıldırım ise takımın yeni transferi gibi parlayan iki yıldızıyla bir araya geldi.


31 Temmuz 2016 02:58

Pereira'nın tur planı ortaya çıktı

Fenerbahçe'de teknik direktör Vitor Pereira için Monaco deplasmanında varsa yoksa gol atmak... 2-1'lik skorun oldukça tehlikeli olduğu üzerinde duran Portekizli teknik adam takımla yaptığı toplantılarda, "tur atlamak için gol atmak zorundayız" diyor. İlk maçtaki gibi Emenike'ye atılacak uzun ve derin toplarla skor bulmak isteyen Pereira, herkesin beklediğinin aksine karşılaşmaya hücum oynayarak başlamayı planlıyor. Geriye yaslanmaları durumunda Falcao'nun her an gol üretebileceğini belirten Pereira, "onu kalemizden uzak tutmak zorundayız" diyerek özellikle Souza'yı uyardı.

Yıldırım iki yıldızın kulağınu çekti

Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım, ilk maç sonunda bir anda kahraman ilan edilen Salih Uçan ve Emmanuel Emenike ile bir toplantı yaptı. Başkan iki oyuncu ile bir görüşme yaptı ve havaya girmemeleri konusunda uyardı. Yıldırım karşısına aldığı ikiliye, "bizim basına inanmayın. Bugün sizi göklere çıkarırlar, yarın yerin dibine sokarlar. Monaco'da da sizden aynı oyunu bekliyorum. Sizi de ancak Fenerbahçe'mizi Şampiyonlar Ligine soktuğunuzda kutlarım. Siz benim oğullarımsınız. Sakın havaya girmeyin" diye uyardı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Fenerbahçe, Vitor Pereira, Aziz YıldırımHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor