23 Ocak 2019, Çarşamba


> Futbol > Pereira'nın Caner Erkin'in affı için tek şartı!

Pereira'nın Caner Erkin'in affı için tek şartı!

Caner Erkin'i bugün Samandıra’ya bekleyen Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor PereIra, oyuncusuna, “Benden ve takımdan özür dilerse onu affederim” mesajı gönderdi.


27 Nisan 2016 11:02

Pereira'nın Caner Erkin'in affı için tek şartı!

Fenerbahçe’de Caner Erkin’e af görünüyor...

Galatasaray ile 13 Nisan’da oynanan derbi öncesi tesislerde Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira ile tartışan ve yakışıksız ifadeler kullanan milli oyuncu bu hafta takıma dönebilir.

Teknik direktör Vitor Pereira, Caner Erkin konusunda yumuşadı ve “Eğer benden ve takımdan özür dilerse onu affederim” diye haber gönderdi. Daha önce sosyal medyadan özür dileyen Caner’in bu sabah Samandıra’ya giderek Portekizli hoca ve futbolcu arkadaşlarından özür dilemesi bekleniyor.

Caner Erkin konusunda Fenerbahçe yönetimi tarafından verilmiş bir karar bulunmadığı için olay tamamen Pereira’nın inisiyatifinde.

HASAN ALİ FAKTÖRÜ

Vitor Pereira’nın konuyla ilgili yakın çevresine konuşurken, Caner’in yokluğunda Hasan Ali Kaldırım'ın varlığını hatırlattığı öğrenildi.

Pereira, “Hasan Ali büyük profesyonel. Sesini çıkarmadan işini yapıyor. Avrupa Şampiyonası’nda da milli takımda yer bulacağına inanıyorum. Caner de bizim için çok önemli. Ondan da aynı performansı istiyorum” dedi.

Bu arada Hasan Ali’nin, aynı mevkide rekabet ettiği Caner’e yaşadığı sıkıntılı süreçte yardımcı olması ve krizin çözülmesi için verdiği uğraş kulüpte büyük takdir topladı.

ARKADAŞLARI DA ÇOK İSTİYOR

Caner Erkin'i kazanmak için arkadaşları da çok istekli...

Yıldız oyuncu Caner Erkin, bugün özür dilemek için Samandıra’ya gelirse arkadaşları olayın tatlıya bağlanması için devreye girecekler.

Caner’in hata yaptığını anlaması ve sosyal medya aracılığıyla özür dilemesinin ardından Trabzonspor maçı öncesi arkadaşlarına destek mesajı yazması dikkat çekmişti. Caner’in Avrupa Şampiyonası öncesi takımına dönüp formunu korumak istediği belirtiliyor.

Affedilmesi halinde bu hafta başlayacak iç transfer görüşmelerinde o da yer alacak.

Kaynak: Hürriyet

Etiket: Caner Erkin, FenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın