20 Haziran 2018, Çarşamba


> Fenerbahçe > Pereira kalırsa, kombine sahiplerinin yüzde 30'u gidecek

Pereira kalırsa, kombine sahiplerinin yüzde 30'u gidecek

Başkan Aziz Yıldırım'ın, Vitor Pereira ile yola devam etme fikrinin karşısına "Portekizli ile devam edersek gelecek sezon bu sezon tribüne gelen seyirciyi bile bulamayız" diyen yöneticilerin hiç de haksız olmadığı ortaya çıktı.


03 Haziran 2016 00:12

Pereira kalırsa, kombine sahiplerinin yüzde 30'u gidecek

Geçen sezon 38 bin 320 kombine satılmasına rağmen Fenerbahçe maçlarını ortalama 18 bin kişiye oynarken, bu sezon yapılan ön çalışmada şok bilgilere ulaşıldı. Kombine bilet fiyatlarının belirlenmesi için yapılan ön çalışmada geçen sezon kombinesi olan taraftarlara bu sezon kombinesini yenilemek isteyip, istemedikleri soruldu.

Bu soruya taraftarlarun yüzde 30'a yakınından "hayır" cevabı geldi. Aynı taraftarlara "neden?" sorusu sorulduğunda ise, "Oynanan futbolun kötülüğü" ilk sırada gösterildi. Yine kombinesini yenilemek istemeyen taraftarlar arasında, "Vitor Pereira'nın yerine adam akıllı teknik direktör gelirse kombinemi yenilerim " diyenlerin oranının ise oldukça yüksek olması dikkat çekt. Pereira'nın kaderinin belirleneceği oylamada bu cevapların da masaya geleceği bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Fenerbahçe, Vitor PereiraHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor