21 Haziran 2018, Perşembe


> Fenerbahçe > Pereira hangi takımlarla görüşüyor?

Pereira hangi takımlarla görüşüyor?

Geçen sezon Olympiakos'u çalıştırırken kulüpten izin almadan önce Rangers ile sonra da Fenerbahçe ile görüşen Vitor Pereira daha sonra Yunan ekibinin başkanı tarafından kovulmuştu.


26 Mayıs 2016 00:52

Pereira hangi takımlarla görüşüyor?

Pereira bunun üzerine Olympiakos'a 150 bin euro'luk tazminat davası açarken Olympiakos da "sadakat" davası ile karşılık vermişti. Pereira sonunda Fenerbahçe ile anlaşınca iki tarafta davadan vazgeçmişti.

Pereira'nın Fenerbahçe'de devam edip etmeyeceği belli değil. Yönetimin tamamı Portekizlinin karşısında ama hem fair-play kuralları hem de Aziz Yıldırım, Pereira'ya kalması yönünde yardım ediyor. Fakat işin ilginç yanı Pereira'nın adı her gün yeni bir takımla anılıyor. Porto, Pekin Guoan derken son olarak Everton adı da ortaya atıldı. Çıkan bu transfer dedikoduları kulüp içinde rahatsızlığıa neden olurken, Ali Yıldırım, Portekizli hocanın menajerinden konu hakkında bilgi aldı.

Pereira'nın menajerinin, "sadece gelen teklifler ile ilgili görüşmeler gerçekleştiriyorum. Vitor kalmak istiyor" sözleri ise şok etti. Fenerbahçe'nin kendisine sahip çıkarken menajerinin tekliflerin peşinde Avrupa'nın değişik şehirlerini dolaşması Aziz Yıldırım'ın canını sıktı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Fenerbahçe, Vitor PereiraHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor