26 Nisan 2018, Perşembe


> Fenerbahçe > Pereira giderse kalırım!

Pereira giderse kalırım!

Vitor Pereira ile yıldızı ilk günden bu yana barışmayan, van Persie'den sürpriz çıkış geldi.


06 Ağustos 2016 00:15

Pereira giderse kalırım!

Fenerbahçe'de bazı yöneticilerin Robin van Persie'nin menajeri Kees Vos'a gönderdikleri, "Başkan'la görüşmeye bir teknik direktör ismiyle gel" mesajı camianın gündemine damga vurdu. Pereira'nın takımda kalmasının sağlandığı toplantıda, "Pereira kalırsa tribüne gelecek bir tane taraftar bulamayız" sözünün satılan kombinelerle doğru orantıda olması ise Yıldırım'ın Pereira kararına karşı çıkan yöneticileri haklı çıkarmış durumda.

Yıldırım'ın da Şampiyonlar Ligi'nden elenme ile başta Mahmut Uslu olmak üzere kendisine Pereira yüzünden muhalefet eden yöneticilerin Vos'a gönderdiği bu mesaj sonrasında van Persie'nin de umudu arttı. İlk günden beri, "darbe girişimi falan beni etkilemez. Ben şampiyonluğa oynayan, başarı isteyen bir takımın parçası olmak istiyorum. Futbol oynamak istiyorum" diyen Hollandalı oyuncu da menajerine bu çağrıyı yapan yöneticilere haber gönderdi.

Vitor Pereira'nın ayrılması durumunda takımda kalacağını ileten van Persie'nin mesajında, "ben hazırım ve fitim. İyi bir takımımız var. İyi bir teknik direktörle, çok rahat şampiyon oluruz. UEFA'da da çok ileri gideriz" mesajı gönderdi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Fenerbahçe, Vitor Pereira, van PersieHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor