16 Ocak 2019, Çarşamba


> Fenerbahçe > Pereira, Çin'e yalnız gitmeyecek

Pereira, Çin'e yalnız gitmeyecek

Sohu gazetesi Pereira'nın 1 Haziran'dan itibaren Pekin Guoan takımının başına geçeceğini ve oraya giderken Fenerbahçe'den bazı futbolcuları da yanında getireceğini iddia etti.


21 Mayıs 2016 08:01

Pereira, Çin'e yalnız gitmeyecek

Vitor Pereira'ya beklediği haber geldi... Burak Yılmaz'ın formasını giydiği Çin'in Pekin Gouan takımı İtalyan teknik adam Alberto Zaccheroni ile yolları ayırdı. Pekin'de Zaman gazetesi daha önce Zaccheroni'nin Pereira'nın göreve geleceği iddia etmiş önceki gün de İstanbul'a giden Gouan'lı bir yöneticinin Portekizli teknik adam ve menajeriyle anlaşmaya vardığını duyurmuştu. Zac'ın kovulmasından sonra Çin'den Pereira ile ilgili ilgi çekici haberler gelmeye devam ediyor.

Bunlardan birisi de Sohu gazetesinin iddiası oldu. Gazete Pereira'nın 1 Haziran itibariyle resmen Pekin Guoan takımının hocası olacağını bu süreçte Feng Xie'nin yöneteceği belirtildi. Xie'nin sadece iki maçta takımın başında kalacağı Pereira'nın daha sonra 12 Temmuz'da başlayacak ikinci yarıyla birlikte Pekin'in hocası olacağı belirtildi. Pereira'nın yeni görevinde yılda 3.5 milyon Euro kazanacağı, Pekin'e gelirken Fenerbahçe'den bazı isimlerle de beraber geleceği iddia edildi.

Kaynak: Sohu

Etiket: pereira, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın