17 Aralık 2018, Pazartesi


> Fenerbahçe > Pereira, Burak Yılmaz'ın hocası olacak

Pereira, Burak Yılmaz'ın hocası olacak

Burak Yılmaz'ın formasını giydiği Pekin Gouan'ın Alberto Zaccheroni'yi görevden alarak yerine Vitor Pereira'yı getirmeye hazırlandığı iddia edildi.


15 Mayıs 2016 01:09

Pereira, Burak Yılmaz'ın hocası olacak

Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım, Berlin seyahati öncesinde Vitor Pereira'dan tüm sezonun değerlendirmesi için bir rapor istedi. Yıldırım görüştüğü Portekizli teknik adamdan futbolcular için hazırlayacağı rapor dışında, kendi doğruları ve yanlışlarını da bu raporda değerlendirmesini istedi. Başkan bir anlamda Pereira'dan kendi kendini eleştirmesini istedi. Pereira'nın raporunu gelecek hafta Salı günü yapılacak toplantıya yetiştirmesini talep etti. Salı günü yapılacak olan yönetim kurulu toplantısında kendisini de aralarında görmek istediğini söyledi. Ligin kaderinin belli olacağı bu haftadan sonra Salı günü yapılacak toplantıda Pereira'nın kaderinin çizileceği ise gelen bilgiler arasında. Yıldırım'ın, yönetim kuruluna gelecek olan Pereira'nın, tüm yöneticileri ikna etmesini beklediği de gelen bilgiler arasında.

Pereira, Çin yolunda

Türk futbolu son dönemde Çin Ligi ile oldukça içli dışlı... Fenerbahçe'den son dönemde Çin'e van Persie ve Nani'nin gideceği iddia edilse de, Çin basını bu iki isim hakkında herhangi bir haber yapmıyor. Çünkü Çin'deki transfer dönemi ile Avrupa'daki tamamen farklı dönemleri kapsıyor.

Fakat Çin'den Fenerbahçe'yi yakından ilgilendiren bir transfer haberi geldi. O da Burak Yılmaz'ın formasını giydiği Pekin Gouan'ın Alberto Zaccheroni'yi görevden alarak yerine Vitor Pereira'yı getirmeye hazırlandığı iddiası. Pekin'de Zaman gazetesinin iddiasına göre Zaccheroni için 3 haftalık bir süreç belirlendi. Bu süreçte 16 takımlı ligde 15'inci sırada yer alan Pekin yukarı doğru bir ivme yakalayamazsa İtalyan teknik adam gönderilecek, Pekin'e "evet" diyen Pereira göreve başlayacak.

Kaynak: Pekin Zaman

Etiket: pereira, burak yılmazHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor