18 Haziran 2018, Pazartesi


> Futbol > "Pereira, beni alırsa başarılı olur"

"Pereira, beni alırsa başarılı olur"

İstanbul ekibinde 3 yıldır başarıyla forma giyen Andre Castro'yla eski hocası Pereira'yı, Galatasaray'da başarılı olamayan Donk'u, Portekiz futbolunu ve Süper Lig'i konuştuk. İşte Kasımpaşa'nın başarılı orta saha oyuncusunun önemli tespitleri.


08 Ağustos 2016 08:45

"Pereira, beni alırsa başarılı olur"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira'nın son derece tartışıldığı günlerde Kasımpaşa'daki eski öğrencisi Andre Castro, Portekizli'ye övgü yağdırdı.

Kasımpaşa'nın Avusturya kampında konuşan Lacivert-Beyazlılar'ın başarılı orta saha oyuncusu, Galatasaray'da Donk'un neden başarılı olamadığı hakkında da çarpıcı ifadeler kullandı:

'Vitor Pereira başaracak'

"Vitor Pereira'nın antrenör olarak kalitesinden hiçbir şüphem yok açıkçası. Çünkü onunla çalıştım. Antrenman metodlarını, egzersizlerini çok iyi biliyorum. Bu konuda bir eksiği yok. Geçen seneki problemi Türkiye'ye adaptasyon süreciydi. Teoride Fenerbahçe'nin kadrosu çok kuvvetli. Ben, ligi daha iyi tanıyan Pereira'nın bu kez başarılı olacağına inanıyorum. Çalıştığım en iyi hocalardan biri.

"Kasımpaşa'dan beni alırsa şampiyon olur"

Kasımpaşa'da bir orta saha oyuncusu var. Onu alırsa kesin şampiyon olur. (Kendisini kastediyor). Tabii ki şaka yapıyorum."

Kaynak: Fanatik

Etiket: castro, kasımpaşaEn Son Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş Haberleri


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor