25 Haziran 2018, Pazartesi


> Trabzonspor > ''Parayı düşünse Trabzonspor'a evet derdi''

''Parayı düşünse Trabzonspor'a evet derdi''

Trabzonspor büyük bir badire atlattı. 11 aydır ayağına top değemeyen Nicolia Boilesen, bordo-mavililerin teklifini reddetti.


16 Haziran 2016 01:41

''Parayı düşünse Trabzonspor'a evet derdi''

Trabzonspor büyük bir badire atlattı. 11 aydır ayağına top değemeyen Nicolia Boilesen, bordo-mavililerin teklifini reddetti. Danimarkalı oyuncunun menajeri Kenny Boilesen, Ekstra Bladet gazetesine yaptığı açıklamada, “Nikolai kibar bir şekilde Trabzonspor’un teklifine teşekkür ederek ‘Hayır’ dedi. Biz genellikle Danimarka ve Uluslararası medyada hakkında çıkan söylentilere yorum yapmadık. Trabzonspor çok güzel fırsatlar ve çok iddialı planlar ile geldi. Onlar ciddi ve güçlü ilgisinden dolayı, biz kesinlikle kulüp için de diyalog içinde olduk. Ama biz aynı zamanda Trabzonspor, şuan da Nicolai’nin atletik gelişimini devam ettirmesi için elimizde ki planlara uymuyor” dedi.

Trabzonspor’un teklifinin cazip olduğunun altını çizen Kenny, “Nikoi için şuan da seçim süreci para değil. Para olsaydı, Trabzonspor cazip teklifine evet denilebilirdi. Ama diğer kulüplerden de tekilfler var. Kariyerinin bu noktasına doğru seçim tamamen sportif olmalıdır” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Ekstra Bladet

Etiket: Nicolia Boilesen, trabzonsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor