24 Mayıs 2018, Perşembe


> Fenerbahçe > Para cezası! PAF takımıyla çalışma!

Para cezası! PAF takımıyla çalışma!

Fenerbahçe'de üst üste alınan mağlubiyetler sonrasında yıldız isimlere ağır para cezaları kesildi. Üç yıldız hakkında da flaş bir karar alındı.


13 Eylül 2016 00:38

Para cezası! PAF takımıyla çalışma!

Fenerbahçe'de üst üste alınan mağlubiyetler sonrasında Hasan Ali, Kjaer, Mehmet Topal, van Persie, van der Wiel, Josef, Ozan, Salih, Alper, Aatıf ve Emenike, cezayı çekecek ilk isimler olacak. Yedikleri kırmızı kartlar nedeniyle Kulüp İç Disiplin Talimatı gereği Topal ve Kjaer'e 75'er bin Euro ile en büyük cezalar kesildi. Özensiz özel hayatı yüzünden van der Wiel ve Ozan Tufan 50'şer bin Euro ceza aldı. Josef, Hasan Ali, van Persie, Salih, Alper, Aatıf, Alper ve Emenike ise formsuzlukları yüzünden 30'ar bin Euro ile cezalandırıldı.

Öte yandan van Persie'nin Aziz Yıldırım'ın Bursaspor maçı sonrasında yapılan toplantıda Aziz Yıldırım'a gösterdiği tepki nedeniyle ekstra bir para cezası da alabileceği gelen bilgiler arasında.

Üç isim için PAF takım tehlikesi

Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım'ın en çok tepkisini çeken isimler olan genç futbolcular Alper, Ozan ve Salih'e ise sürpriz bir ceza verilmesi gündemde... bu cezaya teknik direktör Dick Advocaat karşı çıksa da 3 futbolcunun da A takımıyla yapılan idmanlardan arta kalan zamanda PAF takımı ile çalışmaları isteği var.

Kaynak: Fotospor

Etiket: fenerbahçe, bursasporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor