28 Mayıs 2018, Pazartesi


> Beşiktaş > Özcan Oal: Kural hatası yok!

Özcan Oal: Kural hatası yok!

Galatasaray Beşiktaş maçında kural hatası mı yapıldı? Galatasaray Beşiktaş gol pozisyonu Galatasaray Beşiktaş tekrar edilecek mi?


08 Mayıs 2016 22:14

Özcan Oal: Kural hatası yok!

Beşiktaş, Galatasaray'ı TT Arena'da Mario Gomez'in golüyle 1-0 mağlup ederken, golün atıldığı anlarda sahada bir taraftarın olması akıllara ''kural hatası mı yapıldı?'' sorularını getirdi.

Fotospor yazarı hakem hocası Özcan Oal'a bu konuyu sorduğumuzda aldığımız cevap şu şekilde:

''Giren kişinin oyuna müdahalesi yok. Oyuncuya ya da topa müdahelesi olsaydı o zaman farklı konuşulurdu. Ancak devam edilmesi doğru. Kural hatası yok. Zaten her taraftar girdiğinde kural hatası olsa penaltılarda herkes girsin gol olmasın, maç yeniden oynansın.''

''Bu kadar yönetebilir''

Maçın hakemi Mete Kalkavan'ın performansını da değerlendiren Özcan Oal, ''Bu maç bu kadar yönetilir. ete Kalkavan zaten vasat bir hakem. Sarı kartlarla maçı yönetmeye çalıştı. İdare etti'' dedi.

''Kilis sahipsiz değildir''

Öte yandan Galatasaray-Beşiktaş maçında gol anında sahaya giren taraftarın tişörtündeki mesaj: "Kilis sahipsiz değildir"

Kaynak: Fotospor

Etiket: Galatasaray Beşiktaş maçında kural hatası mı yapıldı? Galatasaray Beşiktaş gol pozisyonu Galatasaray Beşiktaş tekrar edilecek mi?Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor