24 Ekim 2018, Çarşamba


> Galatasaray > Özbek, Terim'e öyle bir teklife hazırlanıyor ki...

Özbek, Terim'e öyle bir teklife hazırlanıyor ki...

Dursun Özbek, Fatih Terim'i takımın başına getirmek istiyor.


25 Kasım 2017 10:20

Özbek, Terim'e öyle bir teklife hazırlanıyor ki...

Herkes Dursun Özbek’in Fatih Terim’i takımın başına getirmek istediğini biliyor… Terim’in ise sezon başındaki Mircea Lucescu ve sonrasındaki Arda Turan hamleleri yüzünden Başkan’a, “teknik direktörlük teklif edecekse, hiç görüşmeyelim” mesajı gönderdi.

Bu sezonki şampiyonluk Galatasaray için çok fazla anlam taşıyor… sezon başında yapılan yüksek maliyetli transferler, UEFA’ya verilen sözler, futbolculara verilen uzun süreli sözleşmeler göz önüne alındığında Özbek’in tek şansı şampiyonluk.

Bu yüzden Özbek, yakın dostları tarafından önüne getirilen, “Terim’e teknik direktörlük teklif etme. Sezon başında bahsettiğin futbol aklı olma teklifini yap. CEO olmasını iste. Futbolun tek patronu olmasını sağla. Alp Yalman’a yaptığın gibi Terim’in işine karışma. Kovacaksa Tudor’u, Terim kovsun. Florya’nın anahtarını teslim et. Elini futboldan çek. Sezon sonunda şampiyonluk gelirse, zaten başkan olarak, ‘doğru işi yapan adam’ olarak seçime rakipsiz girersin. Başarısızlık durumunda ise, ‘elimizden geleni yaptık. Terim’i bile getirdik’ dersin” önerisini ciddi ciddi düşünmeye başladı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: GalatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor