19 Haziran 2018, Salı


> Galatasaray > Özbek, Alp Yalman ile omuz omuza

Özbek, Alp Yalman ile omuz omuza

Galatasaray'da futbol şubesinin belirsizliği ve yönetimde hiçbir ismin şubeye yakın olmaması üzerine başkan Dursun Özbek, eski başkanlardan Alp Yalman ile Sportif A.Ş.'de yönetici olması için anlaştı.


13 Mayıs 2016 16:51

Özbek, Alp Yalman ile omuz omuza

Galatasaray'da uzun yıllar yöneticilik ve 1990-96 yılları arasında 6 yıl başkanlık yapan Alp Yalman, Sportif A.Ş'de Akil Adam olarak görev yapacak ve başkan Dursun Özbek ile kardeşi Mehmet Özbek'e danışmanlık yapacak.

Galatasaray'da genç bir yönetici iken Faruk Süren'le beraber 1986 yılında Jupp Derwall'i getirerek Sarı Kırmızılı kulübün tarihini değiştiren isimlerin başında gelen Alp Yalman'ın Galatasaraylı eski futbolcularla ve futbol dünyası ile çok sıkı ilişkilerini hala yakından sürdürdüğü biliniyor. Alp Yalman, Ünal Aysal'ın başkanlığı bırakmasının ardından yapılan olağanüstü seçimde başkan adayı olmuş ancak seçimi Duygun Yarsuvat'a kaybetmişti.

Dursun Özbek bu hamlesiyle futbol şubesini Alp Yalman'a teslim ederken, böylece seçim baskılarına karşı koyacağı ve gelecek sezon için Alp Yalman ile birlikte yol haritası belirledikleri öğrenildi.

Kaynak: DHA

Etiket: Dursun Özbek, Alp YalmanHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor