26 Nisan 2018, Perşembe


> Galatasaray > Oumar Niasse'den Galatasaray açıklaması

Oumar Niasse'den Galatasaray açıklaması

İsmi uzun süredir Galatasaray'la anılan Oumar Niasse, Sarı-kırmızılı takımdan kendisine teklif gelmediğini açıkladı.


29 Ağustos 2016 12:04

Oumar Niasse'den Galatasaray açıklaması

Galatasaray ile adı geçen Oumar Niasse, Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol'a konuştu.

Oumar Niasse, Galatasaray'dan kendisine teklif gelip gelmediğine dair kendisine yöneltilen soruya, "Bilmiyorum, zannetmiyorum. Çünkü, menajerim bana bir şey söylemedi." cevabını verdi.

Transfer döneminin sona ermesine 3 gün kala transfer durumuyla alakalı olarak Oumar Niasse, "Henüz bilmiyorum. Hala Everton'dayım. Son 3 gün ve bu 3 günde ne yapacağım belli olacak. Burada, İngiltere'de bazı seçenekler var. Galiba büyük ihtimalle sonraki durağım İngiltere olacak. Tabii, futbolda neyin, ne zaman olacağını bilemeyiz." ifadelerini kullandı.

GALATASARAY'DAN TEKLİF GELSE?

Oumar Niasse, Galatasaray'dan teklif gelmesi durumunda ne yapacağına dair, "Bilmiyorum. Taraftarların ne düşündüğünü de bilmiyorum. Tabii ki taraftarlar takımlarını destekliyor ve büyük isimler bekliyorlar. Hamzaoğlu, beni Galatasaray'a getirmek istemişti. Sonra taraftarların beni istemediğini ilettiler. Ben de 'Tamam, sorun yok' dedim. Ben futbolumu oynuyorum. Bazı taraftarlar, beni istememesine rağmen sorun yok. Şu anda beni isteyip istemediklerini dahi bilmiyorum. Galatasaray'a saygı duyuyorum. Everton'ı da çok seviyorum."Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor