28 Mayıs 2018, Pazartesi


> Galatasaray > Oumar Niasse'de flaş gelişme

Oumar Niasse'de flaş gelişme

Forvet hattını güçlendirmek isteyen Galatasaray'da Eren Derdiyok'tan sonra Oumar Niasse transferinde de sürpriz gelişmeler yaşanıyor. UEFA’nın Finansal Fair-Play’i nedeniyle denetim sürecinde olan Sarı- Kırmızılılar'ın ilk görüşmelerde sonuç alamadığı ve pazarlıktan çekildiği öne sürülmüştü. Everton ise bugün resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile akıllarda soru işareti bıraktı. İngiliz kulübü resmen bu sezon giyelecek forma numaralarını açıklarken Oumar Niasse'nin ismi listede yer almadı. Bu hamle sonrası golcü futbolcunun Galatasaray'a bir adım daha yaklaştığı iddiaları güçlenmeye başladı.


02 Ağustos 2016 22:10

Oumar Niasse'de flaş gelişme

Forvet hattını güçlendirmek isteyen Galatasaray'da Eren Derdiyok'tan sonra Oumar Niasse transferinde de sürpriz gelişmeler yaşanıyor.

UEFA’nın Finansal Fair-Play’i nedeniyle denetim sürecinde olan Sarı- Kırmızılılar'ın ilk görüşmelerde sonuç alamadığı ve pazarlıktan çekildiği öne sürülmüştü.

Everton ise bugün resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile akıllarda soru işareti bıraktı. İngiliz kulübü resmen bu sezon giyelecek forma numaralarını açıklarken Oumar Niasse'nin ismi listede yer almadı.

Bu hamle sonrası golcü futbolcunun Galatasaray'a bir adım daha yaklaştığı iddiaları güçlenmeye başladı.

Etiket: oumar niasse, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor