22 Nisan 2018, Pazar


> Osmanlıspor > Osmanlıspor’da iki futbolcu sakatlandı

Osmanlıspor’da iki futbolcu sakatlandı

Osmanlıspor’un UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu rövanşında dün Moldova’nın Zimbru takımı ile yaptığı karşılaşmada iki futbolcusu sakatlandı. Osmanlıspor Kulüp Doktoru Savaş Kudaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Musa Çağıran’ın iç yan bağlarında yırtık olduğunu ve 1 ay sahalardan uzak kalacağını ifade etti. Kudaş ayrıca, Engin Bekdemir’in de diz üstündeki tendon bölgesinde yırtık meydana geldiğini ve 2 hafta forma giyemeyeceğini açıkladı. Musa Çağıran ve Engin Bekdemir, UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda Ankara’da oynanacak ilk maçta sahada olamayacak. Osmanlıspor, 28 Temmuz Perşembe günü Estonya’nın Nomme Kalju takımıyla Osmanlı Stadı’nda mücadele edecek. Zimbru ile Osmanlı Stadı’nda oynanan ve Osmanlıspor’un 5-0 üstünlüğünde sona eren müsabakanın 13. dakikasında rakibi ile girdiği ikili mücadelede bacağına darbe alan Musa Çağıran karşılaşmaya devam edememiş ve bu futbolcunun yerine Engin Bekdemir oyuna dahil olmuştu. Musa Çağıran’ın yerine oyuna giren Engin Bekdemir de 38. dakikada gelişen bir pozisyon sonrasında yerde kaldı. Bu futbolcu da oyuna devam edemeyince yerini Erdal Kılıçaslan’a bırakmıştı.


22 Temmuz 2016 16:49

Osmanlıspor’da iki futbolcu sakatlandı

Osmanlıspor’un UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu rövanşında dün Moldova’nın Zimbru takımı ile yaptığı karşılaşmada iki futbolcusu sakatlandı.

Osmanlıspor Kulüp Doktoru Savaş Kudaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Musa Çağıran’ın iç yan bağlarında yırtık olduğunu ve 1 ay sahalardan uzak kalacağını ifade etti. Kudaş ayrıca, Engin Bekdemir’in de diz üstündeki tendon bölgesinde yırtık meydana geldiğini ve 2 hafta forma giyemeyeceğini açıkladı.

Musa Çağıran ve Engin Bekdemir, UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda Ankara’da oynanacak ilk maçta sahada olamayacak. Osmanlıspor, 28 Temmuz Perşembe günü Estonya’nın Nomme Kalju takımıyla Osmanlı Stadı’nda mücadele edecek. Zimbru ile Osmanlı Stadı’nda oynanan ve Osmanlıspor’un 5-0 üstünlüğünde sona eren müsabakanın 13. dakikasında rakibi ile girdiği ikili mücadelede bacağına darbe alan Musa Çağıran karşılaşmaya devam edememiş ve bu futbolcunun yerine Engin Bekdemir oyuna dahil olmuştu.

Musa Çağıran’ın yerine oyuna giren Engin Bekdemir de 38. dakikada gelişen bir pozisyon sonrasında yerde kaldı. Bu futbolcu da oyuna devam edemeyince yerini Erdal Kılıçaslan’a bırakmıştı.

Kaynak: A.A.

Etiket: osmanlısporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor