22 Mayıs 2018, Salı


> Trabzonspor > Osman Aydın Disiplin'e sevk edildi!

Osman Aydın Disiplin'e sevk edildi!

Trabzonspor Genel Müdür Yardımcısı Osman Aydın Divan Başkanlık Kurulu tarafından Diplin Kurulu'na sevk edildi.


25 Mayıs 2016 23:37

Osman Aydın Disiplin'e sevk edildi!

İbrahim Hacıosmanoğlu döneminde kongre kararı alınması için imza veren bazı üyelerin bu başvurularını usulüne uygun olmayan yöntemlerle geri alınmış gibi gösterdiği gerekçesiyle Alpaslan Özdemir'in itirazını görüşen Divan Başkanlık Kurulu, tüzüğün kendisine verdiği yetkiyle söz konusu sevki karara bağladı.

Özdemir bu konudaki ilk başvurusunu Hacıosmanoğlu görevdeyken mevcut yönetim kuruluna yaptı. Ancak yönetim yapılan bu başvuruyu dikkate almayarak Osman Aydın'ın Disiplin Kurulu'na gönderilmesi başvurusunu onaylamadı.

Bunun üzerine Özdemir Trabzonspor Tüzüğü'nün 52. maddesinin g bendi uyarınca konuyu yazılı olarak Divan Başkanlık Kurulu'na bildirdi. İddiaya konu şahsıları dinleyen Divan Başkanlık Kurulu, Genel Müdür Sinan Zengin ve Genel Müdür Yardımcısı Osman Aydın'ın ifadelerine başvurdu.

Zengin olayı doğrularken, Aydın, kendisinin kulübün bir çalışanı olduğunu ve Başkan ile yöneticilerin kendisine verdikleri talimatı uyguladığını kaydetti. Bunun üzerine Divan Başkanlık Kurulu Osman Aydın'ın Disiplin Kurulu'na sevkini oybirliğiyle karara bağladı. Disiplin Kurulu'na sunulan dosya yapılacak incelemenin ardından karara bağlanacak.

Kaynak: Trabzonajans

Etiket: Trabzonspor, Osman AydınHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor