22 Mayıs 2018, Salı


> Beşiktaş > Orman'ın günü! Gomez'den de gelsin paralar

Orman'ın günü! Gomez'den de gelsin paralar

Beşiktaş'a dönmeyeceğini açıklayan Mario Gomez, istemeyerek de olsa Almanya'ya döndü.


17 Ağustos 2016 14:21

Orman'ın günü! Gomez'den de gelsin paralar

Beşiktaş Gomez'in transferinden ne kadar kazanacak?, Gomez'den Beşiktaş'a gelecek para?, Gomez'in transferinden Beşiktaş ne kadar alacak?

Darbe girişimi sonrasında eşinin de zorlamasıyla Türkiye'ye dönmekten vazgeçen Mario Gomez, kürkçü dükkanına dönüyor. İtalya ve İspanya'dan beklediği teklifleri alamayan Alman oyuncu istemeyerek de olsa kendisine talip olan Bundesliga ekibi Wolfsburg'a gitti.

Beşiktaş'a dönmeyeceğini açıkladığı ilk günlerde Wolfsburg, Gomez'e talip olmak fakat Alman oyuncu ülkesine dönmek istemediğini açıklamıştı. Fakat geçen süreçte bir türlü beklediği teklifi alamayan Gomez, eli mahkum Wolfsburg'un teklifini kabul etmek zorunda kaldı. La Gazzetta Dello Sport, Gomez için Fiorentina ve Wolfsburg'un anlaştığını Alman oyuncunun da dönüş yoluna çıktığını söyledi.

Wolfsburg'un Gomez'in istediği rakamı kabul ederek yılda 10 milyon euro'nun üzerinde bir yükün altına gireceği belirtildi. Wolfsburg'un Gomez için Fiorentina'ya ödeyeceği 7 milyon Euro'luk bonservis bedelinin 3 milyon euro'sunun ise Beşiktaş'ın kasasına gireceği hatırlatıldı.

Kaynak: La Gazzetta Dello Sport/FotosporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor