16 Aralık 2018, Pazar


> Beşiktaş > Orman'ın ajandasındaki o isim: Hulk

Orman'ın ajandasındaki o isim: Hulk

İşte Fikret Orman'ın cebindeki bomba golcü: Hulk


16 Aralık 2017 00:10

Orman'ın ajandasındaki o isim: Hulk

Üst düzey oyuncuları oldukça uygun fiyatlara almasıyla ünlü Fikret Orman’ın cebinde “bomba” bir isim taşıdığı ortaya çıktı… Çin’de yeni yılla birlikte yabancı sayısı düşürülecek. Bunun yanı sıra astronomik rakamlara Çin’e giden oyunculardan da direkt hükümetin emriyle indirim talep edilecek.

Somu Sports da bunun Oscar, Hulk, Witsel, Ramires, Alex, Augusto, Pato ve Lazezzi gibi yıldızların yeniden Avrupa’ya dönmesine yol açacağını yazdı. Her oyuncu için dönecekleri muhtemel kulüpler listesi hazırlandı.

En ilgi çekicisi de Hulk’ı isteyen kulüplerin arasına Beşiktaş’ın da adının eklenmesi oldu.

Hulk ile Beşiktaş taraftarı arasında özel bir bağ var. Q7’de siyah-beyazı formayı giymeden önce Porto formasıyla kendisini alkışlatmıştı. Hulk da aynısını yapmayı başardı. Hulk, 2012’de verdiği bir röportajda, “Türkler futbolu en az Brezilyalılar kadar seviyor. Ama daha olgunlar. Ben Brezilya’da bu golü atsam rakip takım taraftarı beni öldürmek ister. Ama Türkler beni alkışladı. Bir gün onlar için oynarsam, benim onlar için attığım golden sonra nasıl sevineceklerini hayal bile demiyorum” diye konuşmuştu.

Kaynak: Fotospor

Etiket: BeşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor