23 Mayıs 2018, Çarşamba


> Beşiktaş > Onur Kıvrak'tan Şenol Güneş'e "beni Beşiktaş'a al" telefonu

Onur Kıvrak'tan Şenol Güneş'e "beni Beşiktaş'a al" telefonu

Trabzonspor'un milli kalecisi Onur Kıvrak'ın sezon sonu takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken gideceği takımın ne olacağı ise büyük merak konusu.


02 Mayıs 2016 16:31

Onur Kıvrak'tan Şenol Güneş'e "beni Beşiktaş'a al" telefonu

Trabzonspor'un milli kalecisi Onur Kıvrak'ın Fenerbahçe maçında yaşanan olayların ardından sahadan çıkarken formasını yere sererek "bitti" işareti yapması gündemi altüst etmişti. O günden bu yana Onur için bir çok iddia ortaya atılmış, adı bir çok takımla anılmıştı. Hiç kuşkusuz bu iddialardan en önemlileri ise Galatasaray ve Beşiktaş...

Muslera'yı sezon sonunda satmasına kesin gözüyle bakılan ve UEFA ile problemleri sebebiyle ucuz ve kaliteli bir kaleci arayan sarı-kırmızılılarda Onur'un transfer edilmesi için Başkan Dursun Özbek'in talimatıyla kurmaylar çoktan devreye girdi. Hem milli kalecinin menajeri hem de kendisiyle kontak kuran cimbomlu yöneticiler "bizimle konuşmadan herhangi bir takıma gitme" dediler.

Ancak Onur'un gönlünde yatan aslanın Beşiktaş olduğu ortaya çıktı. Milli yıldızın daha önceki takım arkadaşı Tolga ve hocası Şenol Güneş'le yaptığı uzun görüşmelerden sonra Beşiktaş'a gitmeye karar verdiği belirtildi.

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş'in bir türlü çözüme kavuşturamadığı kale mevkisi için Onur'u en iyi çözüm olarak gördüğü ortaya çıktı. Trabzonda çok iyi bir ikili oluşturan, çok iyi anlaşan Onur-Tolga ikilisinin Beşiktaş'ta da iyi işler yapacağını düşünen Güneş, Onur için sezon sonunda harekete geçme planı yapıyor.

Onur'un Trabzonda mutsuz olduğunu bile Tolga da eski takım arkadaşına moral verdiği, Beşiktaş'a gelmesi için ikna ettiği ve bu konuda Şenol Güneş'e de ilk söyleyen kişi olduğu ortaya çıktı. Güneş'in de oluruyla Onur-Güneş görüşmesinin böylece başladığı belirtiliyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Onur Kıvrak, Trabzonspor, Şenol Güneş, BeşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor