16 Şubat 2019, Cumartesi


> Trabzonspor > Onur Kıvrak: Taraftar başka yüzler istiyor

Onur Kıvrak: Taraftar başka yüzler istiyor

Trabzospor file bekçisi Onur Kıvrak, Göztepe maçının ardından Ünal Karaman'dan bir istekte bulundu.


24 Eylül 2018 00:58

Onur Kıvrak: Taraftar başka yüzler istiyor

Göztepe maçından sonra, ilk yarı yediği golde hatası olduğunu kabul eden Onur Kıvrak, kendisini eleştiren taraftarlardan helallik istedi. Onur’un Göztepe maçını sakat sakat tamamladığı bildirildi.

Maç sonunda Onur’un, Ünal Karaman’a, ''hocam belki de bir kaç hafta dinlendirirsin… diğer arkadaşlara şans vermek istersen anlarım. Taraftar sürekli beni kalede gördüğü için sıkıldı. Başka yüzler istiyor'' sözlerini kullandı.

Karaman ise, ''şimdi üzgünsün. O yüzden böyle konuşuyorsun. Evine git dinlen. Bunu daha sonra konuşalım'' dedi.

''O bu kulübün hep Onur'u olmuştur''

Trabzonspor'da Göztepe karşısında hatalı bir gol yiyen ve ağır eleştirilere maruz kalan kaptan Onur Kıvrak'a Ünal Karaman'ın ardından Hayrettin Hacısalihoğlu da destek çıktı. Sosyal medya hesabından, Hacısalihoğlu mesajında, ''Onur, dün şanssız, formsuz kötü bir maç çıkardı. Kaybedilen 3 puan, yitirilen umutlar sonucu yaşanan bir hüsran. Ancak unutulmamalı ki, bir taraftar olarak bu kulüpte yıllardır birlikte olduğumuz, birçok mutluluğumuzun kahramanı olan, ekonomik konularda sürekli özverili davranışlar sergileyen ve bu takımın her zaman önünde olan bir kardeşimizi böyle kolay infaz etmeyin. O bu kulübün hep onuru olmuştur, öyle de kalmalıdır'' mesajını gönderdi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: onur kıvrak, trabzonsporEn Son Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş Haberleri


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın