23 Haziran 2018, Cumartesi


> Milli Takım > 'Ömer Toprak'ı Gökhan için kadroya almadık'

'Ömer Toprak'ı Gökhan için kadroya almadık'

Ömer Toprak’ın Avrupa Şampiyonası kadrosuna dahil edilmeme sebebini Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim açıkladı. Terim, Ömer’i kadroda düşündüklerini ancak Gökhan Töre’yi de çağırınca böyle bir karar aldıklarını söyledi.


18 Mayıs 2016 21:15

'Ömer Toprak'ı Gökhan için kadroya almadık'

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, TRTSpor’da katıldığı bir programda A Milli Takımın EURO 2016’da mücadele edeceği aday 31 kişilik aday kadroyu açıkladı. Oyuncu tercihleri ile ilgili soruları yanıtlayan Fatih Terim, Ömer Toprak’ı kadroya çağırmama sebebini de açıkladı.

Bundesliga’da Bayer Leverkusen forması giyen Ömer Toprak’ı kadroda düşündüklerinin altını çizen Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, “Ömer’i kadroda düşündük ancak Gökhan Töre de listede yer aldığı için böyle bir karar verdik” ifadelerini kullandı.

Ömer Toprak ve Hakan Çalhanoğlu daha önce Gökhan Töre ile yaşadıkları problem nedeniyle milli takıma gelmeme kararı almışlardı. Hakan Çalhanoğlu daha sonra karar değişikliği yaparak milli formayı giymeye tekrar başlamış ancak Ömer Toprak, ay yıldızlı formayı bir daha giymemişti.

Kaynak: TRT Spor

Etiket: fatih terim, türkiyeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor