19 Ocak 2019, Cumartesi


> Basketbol > Ömer Onan'dan transfer açıklaması

Ömer Onan'dan transfer açıklaması

Fenerbahçe Genel Menajer Yardımcısı Ömer Onan, "Belki bir tane daha Türk oyuncu takviyesi yaparız ama bunun dışında yabancı oyuncu transferimizi bitirdik" dedi.


28 Temmuz 2016 11:14

Ömer Onan'dan transfer açıklaması

Fenerbahçe Genel Menajer Yardımcısı Ömer Onan, takıma dahil edilen James Nunnally ve Ahmet Düverioğlu ile ilgili bilgi verdi.

'Hickman’a teşekkür ediyorum'

Kulüp televizyonuna konuşan Ömer Onan, “Geçen sezon oynayan takımımızı muhafaza ettik. Bu bizim için çok zorlu bir süreçti. Vesely ve Udoh’u takımda tuttuk. Aynı zamanda Ricky Hickman’a tekrardan teşekkür ediyorum. İyi karakterli, düzgün bir oyuncuydu. Bize çok katkısı oldu. Bundan sonraki takımında da başarılar diliyorum” dedi.

'Bir Türk oyuncu alabiliriz'

Transfer sürecine değinen Onan, “Daha önce de sizlere söylediğim gibi, Ricky Hickman’ın yerine skorer forvet bakıyorduk. Amerika’da Yaz Ligi’ndeydik. Oyuncu ve menajeri ile konuştuk. James Nunnally ile sözleşme imzaladık.  İyi ve aşama kaydedecek bir oyuncu. 26 yaşında. Bu sene İtalya Ligi’nin sayı kralı ve ligin MVP’si seçildi. Sezonun ilk 1-2 ayından sonra hep aynı şekilde oynamış, takım oyuncusu ve düzgün bir karaktere sahip. Amerika’da 1-2 gün birlikte olma fırsatı yakaladık. İnşallah o da çok başarılı olur. 'Hoş geldin' diyoruz. Türkiye’den de Ahmet Düverioğlu ile anlaştık. O da Anadolu Efes’te oynuyordu. Pivot mevkiinde, 2.10 boyunda, 23 yaşında genç bir arkadaşımız. Ondan da çok şeyler bekliyoruz. Lig ve Avrupa maçlarında bize çok yardımcı olacaktır.  Bu sene dediğim gibi hem takımı koruduk, hem de daha ihtiyacımız olan mevkilere takviye yaptık. Bu sezon çok yoğun olacak. Belki bir tane daha Türk oyuncu takviyesi yaparız ama bunun dışında yabancı oyuncu transferimizi bitirdik” diye konuştu.

'Kombinelere büyük ilgi var'

“Başkanımıza ve tüm yönetime teşekkür ediyorum. Herkes çok büyük fedakarlık yaptı” diyen Ömer Onan, “Aynı zamanda kombinelerimize çok yoğun ilgi var. Taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz. 7 Ağustos’ta kombine satışlarımızı sonlandırıyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.En Son Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş Haberleri


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın