26 Nisan 2018, Perşembe


> Fenerbahçe > Olympiakos'tan Mehmet Topal açıklaması

Olympiakos'tan Mehmet Topal açıklaması

Yunan ekibi Olympiakos'un Fenerbahçe'de sözleşmesi biten Mehmet Topal'ı transfer etmek için devreye girdiği haberlerinde yeni gelişmeler var.


03 Haziran 2016 15:37

Olympiakos'tan Mehmet Topal açıklaması

Olympiakos’un Mehmet Topal aşkı Türkiye'de ilk kez Fotospor tarafından ortaya çıkarılmıştı. Bu görüşmenin ayrıntıları ve Yunan takımının düşünceleri hakkında bilgiler de ülke basınında yer almaya devam ediyor.

Yunan basınında yer alan iddialara göre Olympiakos’un, Topal’ın Fenerbahçe’den ayrılma kararı alması halinde transfer için resmi adımları atacağı kaydedildi.

Yunan Sport 24 kanalı Olympiakos'un, Mehmet Topal için yapılan teklifin ortaya çıkmasından sonra Pire ekibinin sportif direktörü Grigoris Georgatos'tan bilgi aldı.

Georgatos, "haber tamamen yanlış. Hatalı. Başkanımız asla bir futbolcunun menajeri ile görüşmez. Görüşecek birisi varsa o da benim. Türk futbolcunun menajeri Atina'da benim konuğum oldu. Kendisine düşüncelerimizi ilettik. İsteklerini sorduk. Rakamlar üzerinden fazla konuşmadık. Euro 2016'dan önce bir kulüple sözleşme imzalamak istemediğini söyledi. Biz de bekleme kararı aldık" sözlerini kullandı.

 

Kaynak: Fotospor ve Sport 24

Etiket: Olympiakos, Mehmet Topal, FenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor