18 Ocak 2019, Cuma


> Fenerbahçe > Olympiakos, Mehmet Topal'a talip oldu

Olympiakos, Mehmet Topal'a talip oldu

Yunanistan Olympiakos, Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Mehmet Topal'ın peşinde düştü.


01 Haziran 2016 00:57

Olympiakos, Mehmet Topal'a talip oldu

Fenerbahçe geçen sezon Souza ve Mehmet Topal elinde olmasına rağmen uzun süre Vitor Pereira'nın eski takımı Olympiakos'un ön liberosu Luka Milivojevic'in peşinde koşmuştu. Fakat Sırp oyuncu geçen sezon beklentilerin altında kalınca Yunan ekibi sürpriz bir hamle yaptı. Diğer ön liberosu Esteban Cambiasso da 35 yaşına gelen Olympiakos, Fenerbahçe'nin sözleşmesi yarın itibariyle bitecek olan yıldızı Mehmet Topal'a teklif yaptı.

Bizzat Olympiakos sportif direktörü Grigoris Georgatos'un Batur Altıparmak ile temas kurduğu ve Topal'a yılda 2 milyon euro'dan 3 yıllık teklifte bulunduğu bildirildi. Nova Sports'un iddiasına göre Georgatos, Altıparmak'ı Atina'ya davet etti. 2 gün boyunca ağırladığı Türk menajerden sözleşmesi sona eren diğer oyuncusu Caner Erkin için de bilgi aldı. Fakat Erkin'in başka bir teklifi kabul etmesi nedeniyle bu transferin olmayacağı belirtildi.

Türk menajerin teklifi kabul ettiği ama oyuncusuyla yapacağı görüşmenin sonuçlarını bildirmek için kendisinden 1 hafta süre istediği belirtildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: mehmet topal, fenerbahçe



Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın