22 Haziran 2018, Cuma


> Beşiktaş > Olcay Şahan: 4 sene önce bunu kimse bizden beklemiyordu

Olcay Şahan: 4 sene önce bunu kimse bizden beklemiyordu

Şampiyon Beşiktaş'ın sezonun son haftasında Konyaspor'a 2-1 mağlup olduğu maçın ardından Olcay Şahan açıklamalarda bulundu. Olcay, takımın geldiği seviyenin önemli olduğunu söylerken; "Şampiyon olduk, bu maçı sadece oynamak zorunda kaldığımız için oynadık. Feda sezonundan buraya gelmek zorluydu, takım halinde, yönetimle, hocamızla başardık. 4 sene önce bunu kimse bizden beklemiyordu. Ben buraya geldiğimde Beşiktaş bitmiş diye konuşuluyordu. Yıkılmadık, ayağa kalktık. Her sene geliştirdik, tecrübe kazandık. 4 sene önce feda sezonunda Oğuzhan ile gelmiştik. Takım bir arada kaldı, çok önemli transferler yapıldı. Tecrübe eksikliği vardı, bunu da bu takım son yıllarda giderdi ve şampiyon oldu. Şerefimizle, hakkıyla kazandığımız bir şampiyonluk" ifadelerini kullandı.


18 Mayıs 2016 21:58

Olcay Şahan: 4 sene önce bunu kimse bizden beklemiyordu

Şampiyon Beşiktaş'ın sezonun son haftasında Konyaspor'a 2-1 mağlup olduğu maçın ardından Olcay Şahan açıklamalarda bulundu.

Olcay, takımın geldiği seviyenin önemli olduğunu söylerken; "Şampiyon olduk, bu maçı sadece oynamak zorunda kaldığımız için oynadık. Feda sezonundan buraya gelmek zorluydu, takım halinde, yönetimle, hocamızla başardık. 4 sene önce bunu kimse bizden beklemiyordu. Ben buraya geldiğimde Beşiktaş bitmiş diye konuşuluyordu. Yıkılmadık, ayağa kalktık. Her sene geliştirdik, tecrübe kazandık. 4 sene önce feda sezonunda Oğuzhan ile gelmiştik. Takım bir arada kaldı, çok önemli transferler yapıldı. Tecrübe eksikliği vardı, bunu da bu takım son yıllarda giderdi ve şampiyon oldu. Şerefimizle, hakkıyla kazandığımız bir şampiyonluk" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Lig TV

Etiket: olcay şahan, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor